Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 18 even aluliak gondolok...

A 18 even aluliak gondolok itt a sok lazado 16,14 eves gyerekekre miert hiszik azt hogy mar felnöttek es nekik mindent szabad?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
ilyen idióta kérdést...
2013. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
MERT TINIK!
2013. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
86%
mert a kisgyerekek elhiszik hogy létezik a télapó, és a húsvéti nyuszi tojásokat tojik. a tinédzserek meg szeretnek lázadni, felnőttnek gondolni magukat. mi ebben a bonyolult ? :D
2013. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Azért őszintén: tiniként nem mi is azt hittük, hogy a mi s...ggünkből süt a nap?

Teljesen "normális" ahogy gondolkodnak, 16 évesen én is azt hittem, hogy minden felnőtt hülye, mert nem látják milyen jó üzleti terveim vannak, amiből majd meggazdagszom (akkora baromságokat beszéltem mint egy ház, nulla adózási, jogi és ismeretekkel osztottam az észt), és különben is már érett, felnőtt nő vagyok.

Persze most már röhögök az akkori magamon, na meg a mostani tiniken, de néhány kérdésben a saját akkori naivságom köszön vissza.

2013. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%
Ezt hívják második dackorszaknak.
2013. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, tudod, ez is egy pro-kontra dolog... a felnőttek meg sok esetben azt hiszik, hogy rákényszeríthetik a saját világnézetüket-gondolkodásukat-értékrendjüket a 14-16 évesekre...
2013. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy a szülő? Akkor miattad. Ez nevelés kérdése. Én is voltam annyi és nem hittem ezt.
2013. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
A helyesírásod alapján te is ennyi lehetsz.
2013. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!