Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted apám normális?...

Szerinted apám normális? Mondta hogy menjek el vele 17/F

Figyelt kérdés

Elmentünk egy közösségbe ketten, ahol sokan voltak. Ott ilyen agykontroll dologról volt szó, ahol egy ember beszélt természetfeletti dolgokról hogy ha becsukod a szemed és rágondolsz a problémára akkor az megoldódik meg ilyenek.


Na és volt ilyen próba ahol nekem is ezt kellet csinálni és hát elég gáz volt én nem hiszek ebbe. unalmas.



2016. márc. 23. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem az nem normális, hogy egy gyerek így merjen beszélni az apjáról. Már a kérdés is felháborító.
2016. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Legalább próbálkozik valami érdekeset csinálni együtt a 17 éves fiával. De hát, beszélgetni nem szoktatok? Megismerhetné, mi az, ami téged tényleg érdekel. Elmehetnétek olyan helyre, amit te szeretnél, és neked se fájjon, ha meg akarja mutatni, mi az, amit meg ő csinál szívesen. Nem az kell, hogy higgyél benne, hanem hogy elfogadd te is az ő érdeklődését.
2016. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok agykontrollos,én konkrétan nem hiszek benne,de szerintem egyfajta ellazulásnak, stresszmentesítésnek mindenképpen jó lehet. Azt egyébként tudod,hogy a hit (nem feltétlenül az Istenbe vetett hitre gondolok) gyógyító erejű? Ez tudományosan bizonyított tény. Tehát gondolkozhatsz róla úgy,hogy nem tetszik,de ennyire kiakadnod ezen azért nem kéne,nem egy kecskeáldozó szeánszra vitt,hogy idd a friss vért.
2016. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Az az elmebeteg, aki ennyire nem képes tolerálni másokat. Gondolom az asztrológia és vallás témában is bunkózol eleget. Beteg a magadfajta, aki ebben leli örömét.
2016. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként jelentettelek. És miért? Mert látványosan az apa ellen akarod fordítani a gyereket. Ő csak a fiával szeretne lenni. Ez a téma érdekli és kész. Inkább egy spirituális, mint egy tahó.
2016. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Egy utolsó megjegyzés. Nagyon szomorú, hogy egy gyerek így beszél az apjáról és még adják is alá a lovat. Ahelyett, hogy rászólna, kicsit több tiszteletet. Nem is csodálom, hogy ott tart az ország, ahol. Ilyen emberekkel.
2016. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
[Csak zárójelben jegyzem meg, hogy nekem meg a jelentgetésekkel kapcsolatban van nagyon lesúlytó véleményem.]
2016. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MZ.per.X ***** válasza:

Érdekes dolog pedig az agykontroll. Régebben olvastam róla könyvet, és például a tanulási módszerekről amit olvastam, azzal egyetértettem. Az ilyen távgyógyítós megérzem másnak mi baja dolgot már nem tudtam elképzelni.


De amúgy normális dolog. Rengeteg egyetemista ismerősöm jár valamilyen hasonlóra. Akár agykontroll, akár természetgyógyászat, akár hitgyülekezet. Ez van, el kell fogadni. Ettől függetlenül neked nem kötelező ott lenned, és azt sem kell hangoztatnod hogy szerinted mekkora marhaság.

2016. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Az agykontroll és a metafizika bizony létező és működő dolgok.
2016. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem kötelező hinni benne, és legközelebb kérd meg Apudat, hogy másféle progit szervezzen. Ő hadd agykontrollozzon, Neked nem kötelező, viszont gondolj arra hogy ő csak szeretne közelebb kerülni hozzád, a barátod is lenni. Más kamasz örülne, ha az apja akár ennyit is foglalkozna vele.

2016. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!