Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet arra lépni hogy az...

Mit lehet arra lépni hogy az ex meghazudtol és ilyen alapon nem fizet se gyt t es egyéb módon sem segit?

Figyelt kérdés

Tartjuk a kapcsolatot telefonon de külföldön lakik én gyesen vagxok nincs munkám, ő semmit nem fizet.

Mostanàban beszéltük hogy a gyermek beteg lett antibiotikum van felirva azt sem de mellé a probiutikumot sem tudom most megvenni, es 39 fokos láza volt stb

De mivel a gyermek játszik es örömében sikítgat, ezt hallva azt mondja hogy én "felültetem" nincs is semmi baja a gyereknek és letette.( amugy szüleim hál ég fognak segíteni ebben)

De ilyenkor mit tehet az ember ha igy meghazutolják?


2016. márc. 23. 19:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Es maga bíro mondta hogy ez nem bűncselekmény. Nem is értem miért szállo ige itt a gyk-n hogy gyermekveszélyeztetés kategoria ha nem fizet egy apa gyt-t. A bìro meg azt mondja hogy nem az es nem fogják körözni...
2016. márc. 24. 09:55
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kédező! Hogyan beszéltél bíróval ha még nem indítottál eljárást ezügyben? A bíró nem fogad leendő peres feleket. Tehát te bíróval erről nem beszélhettél, hacsak nincs egy az ismerőseid között. Nekünk ügyvédi irodának van. Férjem ügyvédfőleg büntető ügyekkel foglakozik. Hidd el a tartásdíj nem fizetése büncselekmény.

[link]

2016. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!