Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyakran jár el a...

Milyen gyakran jár el a gyereked szórakozni haverokkal bulizni? 17/F

Figyelt kérdés
Mindig el engeded? Nincs ebből probléma? pénzt mindig adsz neki?

2016. márc. 25. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Heti 3-4 alkalommal, ilyenkor egy 20-ast adok neki, meg elviheti a Hummert csajozni.
2016. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%

Meg sose akartak menni. Igaz, harom es fel eves a nagyobbik, masfel a kisebbik :))


De mar gondolkodom hogy lesz, alapvetoen igen, el fogom engedni, de az lesz a szabaly hogy nem mehet a tanulmanyai rovasara, szoval ha epp temazaro elott vannak valamibol ami nehezen megy akkor nem, vagy ha hetkozben lenne kesoig es masnap nehez nap varhato, es persze altalaban is elvarom hogy legyen jo atlaga, akkor mehet, ha ront, akkor eloszor ki kell javitani :)


(persze lehet kivetelt tenni ha valami nagyon nagyon fontos dologrol van neki szo, akkor megelolegezem majd)


Penzt viszont nem fogok szamolatlanul kulon erre adni, lesz majd egy rendszeres havi zsebpenze, az ilyen extra szuksegleteket (bulizas, uj tech kutyu, vagy uj ruha, szorakozas) oldja meg szepen abbol, tanulja meg beosztani a penzt.

2016. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
persze hummert még mit nem
2016. márc. 25. 10:56
 4/21 anonim ***** válasza:
44%

Heti 1x megyek bulizni, álltalában pénteken és egy 5 öst kapok..

1000-1500 a beugró,800-1000 forint a kaja, a többi megy piába. Ennyi pénzből lehet kijönni. Persze ha csak kocsmába megyünk csocso-biliárdozni akkor elég 2-3 ezer.

De persze el lehet költeni egy átlag este alatt is 10-15 öt.

2016. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Lemaradt,hogy 17F
2016. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában minden hétvégét a baráti társaságával tölti.. Mivel 20 éves, időkorlátozás nincs, ha nem jön haza akkor ott alszik és hajnalban vagy reggel jön. Egyetlen kérésünk tudjuk kihez megy. Pénzt már nem kér tőlünk, mert suli után eljár dolgozni.

Amúgy 18 éves kora előtt nagyon ritkán fordult elő,hogy elment otthonról.

2016. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korom körül jártam gyakran, legalább hetente. Aztán pár évig nagyon ritkán voltam bulizni. Majd jött a végzős év, ami nálunk egyenlő lett a "buliévvel". Anyám már 15 évesen se szólt bele, viszont jött értem. Akkor is és most is minden alkalomra 2000 Ft-ot viszek magammal, ennél többet sosem költök egy kocsmázás alkalmával.
2016. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 19 lesz novemberben.

Suli időszakban heti 1x elmegy a haverjaival pizzázni. Olyankor kibeszélik a tippmix eredményeket.Legkésőbb éjfél-1kor itthon van. A disco,piálás nem vonza.

Majdnem egy évig udvarolt egy kislánynak,de az csak kihasználta,így jelenleg a lányok sem érdeklik.

Pénzt régóta nem kér,szombatonként és szünetekben a férjem vállalkozásában /építőipar/ dolgozik.

2016. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Anno majdnem minden hétvégén voltam bulizni 2006-2010 között..és elég volt 2000-3000 ft buszra,meg kolára!Beugró nem volt ismertem a tulajt
2016. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elengednek, csak szolok hogy majd jovok. Penzt nem kapok kulon, mert nem egedhetjuk meg sajnos, maskepp tudom, hogy kapnek.:) minden heten kapok kajara 2500ft-ot. Abbol bulizok, ami ebbol marad, vagy amit neha ad mama vagy ilyen-olyan rokon. Nem elunk nagy labon, de aüugy sem vagyok az a koltekezos fajta, jobb szeretem, ha van tartalekom.
2016. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!