Meghallja a gyereked?

Figyelt kérdés
Szülök!Tegyük fel,hogy a gyereketek meghallja,hogy az ágyban papás mamását játszotok.Utána való nap nagyon kellemetlenül ėreznėtek magatokat?Vagy ez nem törtėne meg mivel tekintettel vagytok a gyerekre?
2016. márc. 25. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Én akkor érezném magam kellemetlenül, ha kiderülne a gyerekemnek, hogy "papás mamást játszás"-nak hívom. :D
2016. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon kellemetlen,mert ez nem a gyerekre tartozik. Fogjàtok halkabbra a dolgot,vagy várjátok meg amikor nincsenek otthon. Felelőtlen dolog,szerontem még az idősebb gyerekre sem tartozik a szülők nemi élete. Engem biztos hogy nagyon zavart volna még 17-18 évesen is,nemhogy gyerekként.
2016. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ hány éves a gyerek és mennyire felvilágosult.

De nem szoktunk hangoskodni.

Egyszer volt,hogy kicsit hangosabb volt a feleségem és másnap reggel ennyit mondott az akkor 7 éves fiúnk. "Anyának éjjel nagyon fájhatott valamije,mert hallottam ahogyan jajgatott" :D

2016. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, ha vékonyak a falak és van gyerek, akkor onnantól nem "játszanánk"?


Még a gyerekemnek is simán beszélnék a dologról, már nem a személyes részről, hanem amit biológia kapcsán tudnia kell róla. S én sem nevezném papás mamásnak, bár a homo ludens sokszor igaz rám is. De nem gond, ha valakinek más a stílusa, csak arra akarok rámutatni, hogy természetes dolgokat simán a nevükön lehet nevezni. No persze, arra törekednék, hogy ne hallja. De én tudok egész csendben lenni, nem is lenne mindig otthon a gyerek, amikor mi igen...

Ha ott, ahol egy szobában lakik az egész család, mert nincs több, megoldják, nehogy már az én alkalmasabb környezetemben ne lehessen.

2016. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Plusz fürdőszoba is van, ahol a vízcsobogás is sokat elnyomhat az esetleges zajokból... Sokan így oldják meg.
2016. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
--- és ez 3-as nem is vicces, ha közben esetleg kukkol : az a képzet alakul ki benne, hogy az apa bántja asz anyáz. Erről elég sokat írnak a pszichológusok, elég nagy problémát okozhat a lelkében. Nem kell hallania, látnia a szülők házaséletét, mert nem értheti - és tudatalattiban káros folyamatokat hoz létre. Másnak sem kell ezt tapasztalni, nagyobb gyereknek sem, felnőttnek sem kell, ez két emberre bensőséges dolga.
2016. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
*bántja az anyát.
2016. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 képzeld van szobaajtónk ami csukva van.

By #3

2016. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy a gyerek számára ez nagyon kellemetlen lehet, főleg ha nincs vele megbeszélve,
2016. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Papás-mamást játszottunk... Jesszusom. Nálatok aztán lehet probléma.


Hát, nekünk elegendő az ajtó, mert onnan nem hallatszik ki semmi, szerencsére (tapasztalat, mert a gyerek is szokott zenét hallgatni és filmet nézni, hangosan, és alig hallom).

2016. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!