Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bűntudtom van, szorongok...

Bűntudtom van, szorongok emiatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
most hogy egyetemre kerültem kezdtem el bulizni járni, de a szüleim nagyon féltenek, aludni se tudnak amíg én el vagyok éjjel bulizni... emiatt nekem nagyon bűntudatom van, hogy eljárok. Mostanában meg már aludni se tudok emiatt, mert az elmúlt hónapban 2x is voltam el éjszakázni és ezen a héten mennék harmadszorra. Nagyon szeretnék elmenni, de közben szorongok amiatt, hogy a szüleim rosszul érzik magukat miattam
2016. márc. 28. 11:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18/L vagyok
2016. márc. 28. 11:21
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
1. "barátnőkkel, fiúkkal megyek egy csoportban" 2. ha nem élsz velük, akkor minek beszámolnod, hol jársz?
2016. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, lazulni fognak a szüleid is. Minden szülő így kezdi. Persze utána is fog aggódni, de aludni is. Ha igényed van rá, menj. Lehet, hogy nem ártana tudatosítani a szüleidben, hogy minden óvintézkedést megteszel, hogy ne legyen baj. Pl. Megbízható emberrel mész, gyalog nem mész haza, csak előtted kibontott italt iszol, nálad van a telefon, stb.
2016. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Thomika20 ***** válasza:
9%

Nem tudom miért olyan rohadt fontos a bulizás. Anélkül nem lehet élni, vagy szórakozni? Gondolom a szüleid nem voltak olyanok mint te, a te korodban. És ezért nem akarják elfogadni. Továbbá nagyon sok tini halt már meg bulizás közben.

Hallottam olyanokról, hogy egy 200 férőhelyes bulihelyen 400-an taposták kb egymást, amit nem tehettek volna meg a rendezők, de ez volt. Történt egy késelés, és mindenki futni kezdett amerre látott, a kijárat fele.

És vagy 3 18 év környékén járó tinilányt tapostak halálra.

Meg sok olyan eset is van, ahol elrabolják, megerőszakolják és megölik őket.

Ilyen ez a szaros világ. Tele van olyan elmebetegekkel, akik simán megtennék ezt. Tudod pont azért nem tudnak aludni, mert nem akarnak azzal a tudattal szembesülni, hogy egy nap hullazsákban látnak újra!

És ha neked fontosabb az a szaros bulizás,akkor nem szereted a szüleidet eléggé.

2016. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Thomika20 ***** válasza:
39%

És ne is próbálj meg azzal jönni, hogy a barátok úgy is melletted vannak. Hidd el, hogy lesz olyan pillanat, amikor mindenki mást csinál a buli helyen, szét váltok. Te lehet épp sokat iszol és már is megtörténhet a baj.

Kicsit unalmas lenne állandóan a másikra figyelni és akármennyire jó barátaid legyenek, nem lehetnek mindig az őrangyalaid.

2016. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 tudom mire gondolsz, abban a buliban nem történt késelés egyrészt. Másrészt én nem tömegbulikba járok, jól megválogatom hogy hova megyek. Ezen kívül nem iszom alkoholt, a barátommal és a barátaimmal járok, vigyázunk magunkra és egymásra. Ez a te álláspontod, de nem kéne rólam ismeretlenül ilyeneket állítanod
2016. márc. 28. 11:52
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A tesóm ott volt. Bár késelést nem látott, de sok vért, és a hullákat igen. A hullák nem voltak véresek.

De pl ott a pár hete megölt lány esete...a legjobb barátjával volt, aki megölte.

A bajodra meg annyit tudok.mondani, hogy nőj fel. El kell döntened, hogy mi a fontosabb. Bulizni, vagy a szüleid nyugalma. Szorongani hülyeség, természetes, hogy féltenek. Viszont lehet, hogy nyugodtabbak lennének, ha néha küldenél egy üzenetet, hogy minden rendben.

2016. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most hogy átgondoltam, igazatok van teljesen... meg kéne komolyodnom egy kicsit
2016. márc. 28. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Idővel el fogják fogadni,hogy az ő kicsi lányuk felnőtt,ne aggódj !:)

Mond nekik mindig kikkel mész,nyugtasd meg őket,nem egyedül,és vigyázz magadra.

2016. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Aha, egész biztos minden éjjel ott ülnek a sötétben és egymás kezét fogva rettegnek érted :D :D te ezt komolyan beveszed?
2016. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!