Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én csinálom rosszul?...

Tényleg én csinálom rosszul? Nekem kellene bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos kisfiam. Egyik nap a 23-24 fokos lakásban volt rajta egy rövid- és egy hosszúujjú body, egy meleg nadrág magasan a derekára húzva. Lefektettem, és nem takartam be pluszba, mert izzadós, és túl melegben befullad. Anyám elkezdett cseszegetni, hogy megfázik, mondtam az érveim szépen sorban. Este felhívott, és újrakezdte. Akkor már idegesen reagáltam. Azóta nem beszél velem, csak közölte, nem érdekli a véleményem, mert következetesen megfagyasztom a gyerekem (aki eddig nem volt soha megfázva).
2016. márc. 28. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell bocsánatot kerned
2016. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell bocsánatot kérned, de ha görcsöl rajta anyukád mondhatod hogy te már megbocsájtottad a problémázását. Tanulja meg hogy nem szól bele. A te gyereked, te ismered az igényeit.
2016. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ezt mondtam (mikor még türelmes voltam), de csak mondta a magáét. Ráadásul én több helyről hallgatom az okosságot, meg hogy ki hány gyereket nevelt, és nekem ez csak az első. Azt éreztetik, hogy automatikusan balfék vagyok. És kiborultam, megemeltem a hangom...
2016. márc. 28. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Én felnőzz létemre fáznék így aludni, de te tudod.
2016. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, én is fázós vagyok, próbáltam nála a betakarást vagy magasabb hőfokot a szobájában, az eredmény az volt, hogy folyt a víz a fejéről, és préselte a levegőt.
2016. márc. 28. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Neked semmiért nem kell bocsánatot kérned! A Te gyereked!
2016. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Az én anyám dettó!

Náluk 19-21 fok van, folyton fáznak.

Nálunk 23-24, a fiam, igaz már 2 éves, pici korától, akármivel takarom be 20 perc múlva folyik róla a víz.

Nem èrti, én már feladtam, ha szóba hozza, úgy csinálok mintha nem is hallanám.

Egyszer itt volt a védőnő, mikor itt volt anyám is, persze neki is felhozta, ő is azt mondta nem kell takargatni 24 fokban. Neki elhitte szerinted? :D

2016. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!