Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdekelne a véleménye ilyen...

Érdekelne a véleménye ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyámék elváltak mikor kicsi voltam. Egyikkel se jó a kapcsolatom. Felnőttem külön élek saját boldog családom van a párom és a kisfiam körében. Anyám sose keres ha én nem hívom féltesómat isteníti. Unokájának se örült kimondottan és nem is igazán érdekli mi van velünk. Most újra várandós vagyok. Tavaly szültem és kis korkülönbsèggel akartuk a tesót. Családba csak anyósom tudja vele nagyon jóba vagyok. Ha elmondom anyáméknak tuti kiakadnak holott nem értem mire mikor saját életünk van. A kisfiamra se igazán kíváncsi vigyázni se vigyázott rá egy percet sem. Annak idején mikor nevelőapámmal összejött szinte mama nevelt. Hozza jártam haza oviból és iskolából. Vele tanultam ő készített reggelit vacsorát.

Én nem a nagyszülőknek szültem nem szoktam lepasszolni.

Anyámnak van joga beleszólni az életünkbe?


2016. márc. 18. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne joga beleszólni? Nincs.
2016. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Anyádnak semmi joga beleszólni. Ha van kedved, elmondhatod neki, de nem kell.
2016. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt,önálló ember vagy saját családdal.Szerintem nincs joga beleszólni.
2016. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tartjátok a kapcsolatot mi a kérdés?

gondolom attól fél ha épp szét mentek a párodal a gyerekekkel hozzá mész vissza

2016. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne tarts attól, h mit fog szólni, hisz semmi ráhatása nincs az életedre már. Miért van benned ekkora megfelelni akarás felé?
2016. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!