Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves szülők! Ti elfogadnátok...

Kedves szülők! Ti elfogadnátok-e, ha a fiatok asperger szindrómás lányt választana?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 11:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Igen elfogadnám. Mi a gondod vele?
2016. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Ez nem lenne gond számomra.
2016. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%

Elfogadnám.

Viszont a fiamnak és a lánynak is el kellene fogadnia, hogy a félreértések és a sértődések elkerülése végett meg kellene tartanom a lánnyal egy bizonyos mértékű távolságot. Pozitívan állnék hozzá, csak nem szeretnék állandó félrekommunikálást és ebből eredően megromlott viszonyt.

2016. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%
4-es. Hogy te mennyire nagy bu.taságot írsz. Először informálódj már a témával kapcsolatban, amiről véleményt írsz.
2016. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
34%
5_ös vagyok. 4_es csak most látom, hogy hány százalékos vagy. Ez sok mindent elárul. Inkább ne olvasgass, úgy sem érne semmit.
2016. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem annyi rétege és foka van ennek a betegségnek, hogy nem lehet ennyiből válaszolni.
2016. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

A fiú valószínűleg felnőtt, tudja mit csinál, neki kell vele együtt élni. Ha ő boldog, akkor elfogadnám. Az asperger amúgy nem a világ vége. Sokukról meg sem mondanád elsőre, többnyire be tudnak illeszkedni a társadalomba, állítólag az esetek elég nagy része felderítetlen is marad, hiszen az érintett sem feltétlenül jön rá, hogy neki azért megy nehezebben a kapcsolatteremtés, mert ténylegesen "gond" van vele.


Én valahol itt húznám meg a határt is, hogy lehetőleg olyan embert válasszon a gyerek, aki be tud/akar illeszkedni a társadalomba. Van olyan hallássérült, aki otthon fekszik és a hallásának hiányára hivatkozva nem tesz semmit és van olyan is, mint egy barátnőm, aki sportol, és már csak azért is leteszi a középfokú nyelvvizsgát a diplomájához teljes felmentés helyett, mert nem akar kilógni. (természetesen a magnós részt így is ki kellett hagynia) Az első lányt nem akarnám a gyerekem mellett látni, de a másodikat minden további nélkül. Valahogy így vagyok az aspergerrel is, sok múlik a lány hozzáállásán.

2016. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
33%

Nem.


A fiam és a leendő unokáim miatt sem.


Lehet lepontozni,de én legalább őszinte vagyok és nem nyalok a kérdezőnek.

2016. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%

"5_ös vagyok. 4_es csak most látom, hogy hány százalékos vagy. Ez sok mindent elárul. Inkább ne olvasgass, úgy sem érne semmit."


Láttam itt 90%-os válaszolót,igaz ő az ezotéria rovatban szedte össze ezt a magas számot.

Tehát,ha ő ír egy választ az állatos rovatba,akkor az tuti,hogy jó,mert ő egy 90%-os?


Személyesen ismerek állatorvos válaszolót,akit itt lepontoznak rendszeresen 0%-os válaszra,de a rendelőben 1:1 ugyanazon válaszért 5000 ft. + ÁFA üti a markát!

2016. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!


Miért nem fogadnál el egy ilyen lányt menyednek?

2016. márc. 31. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!