Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadnátok ha a gyereketek...

Elfogadnátok ha a gyereketek négerrel lenne, és vele alapítana családot?

Figyelt kérdés

És milyen esetben fogadnátok el, ha elfogadnátok? Például sokan mondják hogy menekült meg Afrikából érkező fekete nem elfogadható a gyerekük mellett vagy a családban (szóval aki nem tanult és nem európából jön)

Ha mondjuk menekült lenne, de sok pénze lenne, és intelligens, el tudnátok vele beszélgetni normálisan, akkor elfogadnátok?


2014. aug. 21. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Persze h elfogadnám! Nekem az lenne a lényeg h a gyerekem boldog legyen! Gyerekem őt válassza akkor elfogadom!


Ha nem fogadnám el akkor a gyerekemet veszítem el, azt meg nem szeretném!

2014. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem érdekelne, hogy sok pénze van-e, ha nem bűnöző és nem bántja a gyermekemet, elfogadnám őt. Azt megfigyeltem, hogy a szüleim városában (Kelet-Mo, megyei jogú város) csodájára járnak a feka srácoknak, az emberek úgy bámulják, mutogatnak. Budapesten meg simán leülök mellé a metrón, és fel sem tűnik. Így én olyan szülő leszek, akinek fel sem tűnik, nem néz ufóként az illetőre, de akinek ez nem megszokott, az ki tudja, hogy reagál:)


27n

2014. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom elégé elképzelhetetlennek tartom, hogy egy félvér gyereket pl unokámnak tekintsek egyszerre, kellene hozzá egy kis idő.

Menekült de sok pénze lenne, mégis miből? Azért menekültek nem dukálnak a pénzbe.

2014. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát pl itthon üzletelt és megszedte belőle magát:)

Köszi a válaszaitokat, jöhetnek még, odaírhatjátok esetleg hogy van-e gyereketek, csak kíváncsiságból, mert sokszor egy szülő másképp ítéli meg ezt a dolgot, mint akinek még nincs gyereke.

2014. aug. 21. 16:23
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

Nekem nem lenne vele bajom de ha itt fognak élni, a gyerekük már ha lesz nagyon megszívja.

Úgy fognak vele bánni mint egy cigánnyal.


Ez nem éppen egy toleráns ország.

Nem a sok pénztől lesz valaki értelmes.


Nekem az angol tanárom volt néger.

2014. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

"Hát pl itthon üzletelt és megszedte belőle magát:) "


Persze miből drog,lopás stb.


Kinek kellene ilyen a családba, vagy te még hiszel a mesékben.

2014. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Az, hogy menekult es sok penze van nem zarja ki egymast. Pl ide Kairoba is nagyon sok sziriai menekult jon a haboru miatt es lakasokat vesznek, boltot nyitnak egybol. Mindenuket hoztak, a penzuket is. Akik szegenyek voltak, azok el se tudtak jonni onnan.


Hogy a temanal maradjak - eleg gaz, ha csak azert fogadja el, mert penze van. Nekem ugyan nem neger, hanem arab a ferjem, de a csaladom elfogadta (igaz, kellett neki bizonyitani par evet). 11 eve vagyunk egyutt, teljes erteku csaladtag, ugyanugy, ahogy a gyerekeink is.

Szerintem egyre elterjedtebb, hogy valakinek kulfoldi kapcsolata, ferje van, par evtized mulva meg megszokott lesz, mert mindenki ide-oda utazgat, kivandorol, bevandorol es termeszetszeruleg sok vegyes kapcsolat alakul ki.

2014. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pl országok közt exportál-importál cuccokat,ad-vesz, és az abból származó haszonból. Nem drog meg ilyesmik.
2014. aug. 21. 16:28
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

A férjeméknek volt egy együttesük, és egyszer volt egy énekesnő velük. A lányzóval jóban vagyunk a mai napig. Egy afrikai fiúhoz ment hozzá. Imádom :) Sajnos ritkán találkozunk, de egy úriember, nagyon okos, és már van egy gyönyörű tejeskávé kisfiúk, tényleg nagyon szép :)

A fiú, mikor a barátosnénk terhes volt, dudorászott örömében, imádja a gyerekét, a lányt is, csodaszép család. Először mutogattak rájuk a faluban, most ott élnek, szeretik őket, a családjuk imádja a fiút :)

Úgyhogy igen, én elfogadnám minden további nélkül. Kevésbé fogadnék el egy naplopó, iszákos, agresszív, de fehér fickót, aki csak a bánatot adja a gyerekemnek.

2014. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem a néger kérdés lenne a fő szempont és félelem, hanem a kettőnk kultúrája közötti különbség..pl.egy francia néger kb. európai nézeteket vall, távolabbi kultúrákban nem tudom hogy állnak a családhoz, nőkhöz,gyerekhez. De mondom ez nem bőrszíntől függ! Mondjuk ez az "üzletel, exportál-importál" elég szarul hangzik. Ha bejelentett munkahelye van,mindezt legálisan akkor jó.
2014. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!