Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? A szűleim nem...

Mit csináljak? A szűleim nem ismerték fel hogy Asperger-szindromás vagyok?

Figyelt kérdés
Kis koromat is figyelembe vettem és valóban az vagyok.Nem szeretném itt leírni hogy milyen tünetek igazzak rám és melyek nem.Hogy mondjam meg a szűleimnek hogy szeretném hogy elvidjenek diagnosztízálni?

2013. júl. 25. 12:40
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy az.
2013. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
91%
Menj el te magad orvoshoz, és az sem àrt, ha elkezdesz bejárni nyelvtan órára.
2013. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Szakemberrel szeretném diagnosztízálni.Nem szeretném hogy itt.Mert itt sok a nem szakember és az aki tévhiteket tud csak az Aspergerről.
2013. júl. 25. 12:44
 4/54 zabmester ***** válasza:
100%

Ha valóban az is vagy, nem hinném, hogy a szüleid okolhatóak azért, mert nem ismerték fel, ha nem járatosak a témában. Meg gondolom amikor kicsi voltál, még nem volt minden infó elérhető a neten, ha az orvosnak nem volt gyanús semmi, akkor a szüleidnek miért lett volna?

Ha szeretnéd magad kivizsgáltatni, akkor mondd meg nekik, hogy úgy érzed, valami nem oké veled, és utána is néztél már a neten, erre és erre gyanakszol, megnyugtatna, ha egy orvostól véleményt kapnátok.

Ha nem veszik komolyan, akkor menj el a sima háziorvosodhoz, neki mondd el ugyanezt, majd ő továbbküld szakrendelésre, ha szükséges.

2013. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
71%
Ellenben te sokat tudsz róla mert elolvastad a zinternetttet...
2013. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves vagy? (különben magadat nem tudod diagnosztizálni) Mi az, hogy valóban az vagyok?
2013. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2013. júl. 25. 12:48
 8/54 anonim ***** válasza:
56%

Szívecske, akkor sem vagy az. Itt mindenki utána tud nézni, mi az Asperger-szindróma, ahogy te is utánanéztél. A szüleid nem vették észre, mert nem vagy az. A szakember sem úgy fogja megállapítani, hogy 50 perc alatt kész diagnózist kapsz. Hosszú megfigyelések kellenek hozzá, ráadásul gyerekkorban.


Ha most felcsapjuk a DSM-t, mindenkire ráillene legalább három mentális betegség.

2013. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Mik a tüneteid?
2013. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Rám 4-5 is, mégis funkcionálok (vagy mégsem?)
2013. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!