Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nagyon hiányzik, mit...

Anyukám nagyon hiányzik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Anyámat már lassan egy éve nem láttam. 18 évesen összepakolta a cuccaimat és kirakott. Talán a nevelő faterom volt az oka,vagy nem tudom. A mai napig nem kaptam rá választ. De mostanában nagyon sokat gondolok rá,és nagyon hiányzik. Néha sírni tudnék azért,hogy átöleljem vagy megpusziljam. A múlt héten otthon voltam egy pár napra és felhívtam,hogy találkozzunk,de elutasította. Bele kéne törődnöm abba,hogy nincs anyám? Vagy mit tegyek,mert már nem bírom. De ha felveszem vele a kapcsolatot mindig visszautasít. :( 20/L

2016. ápr. 3. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

ne vedd fel vele a kapcsolatot, soha ne is keresd. nagyon csúnyán cserben hagyott... micsoda dolog az, hogy az ember a saját lányát egyik napról a másikra kirakja otthonról....ezek szerint komolyabb ok nélkül, vagyis annyi oka volt, hogy jött egy új fickó, akinek nem jöttél be...

soha nem keresném... nekem az apám volt így, hogy lelépett szó nélkül... a temetésére sem mennék el...

alakíts ki egy tartós, stabil párkapcsolatot, valakivel, akiben nagyon megbízol, aki biztos, hogy soha nem fog elhagyni, és építsd a saját családodat...ha bejön a dolog, és minden idilli lesz, még jobban fogsz neki örülni, mert pontosan tudod, hogy ez nem természetes, hanem ezért nagyon sokat kell tenni :)

2016. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Van párkapcsolatom. 1 éves, de néha úgy megbeszélném anyuval a bajaimat. Vagy csak tanácsot kérnék tőle.
2016. ápr. 3. 21:07
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon nehéz lehet neked most.Valószínűleg anyád a nevelőapád miatt rakott ki téged, de ez elég szemét húzás volt.Nem tudom felfogni hogy hogy tarthatja fontosabbnak valaki az új hapsiját mint a saját tulajdon gyermekét.

Hívd fel anyádat és mondd meg neki, szeretnéd megtudni hogy miért dobott ki és hogy miért haragszik rád, mert neked nagyon nehéz lelkileg.Ha egyáltalán nem akar veled beszélni és elutasít, akkor sajnos az van hogy ebbe bele kell törődnöd és el kell viselned, akármennyire is fáj.Ismerkedj új emberekkel, keress barátokat, barátnőket, foglald le magad és akkor ez talán enyhíti a szenvedésedet, könnyít a lelkeden.

Egyedül élsz most?

2016. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, nem láttam a válaszodat, most látom hogy nem élsz egyedül.
2016. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Édes kicsi csillag..... (Ha megbocsájtod ezt egy 43 éves vén nyanyának...) Úgy megölelnélek! Nem tudok mást mondani, de potyog a könnyem.
2016. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Természetes, hogy hiányzik, teljesen normális dolog.

Viszont - bocsi a kemény szavakért - ő nem az anyád. Szülőnek szülő, de az nem nevezhető anyának, aki a saját lányát kidobja.

Ne vedd fel vele a kapcsolatot, és akármennyire is az édesanyád, ne fuss utána.

Nyilván ha olyasmit tettél volna, ami indokolnta volna a lépését (bár az már elég durva dolog kell, hogy indokolt legyen, kb ha az életére törsz, vagy hasonlók... ), akkor talán azt mondom, fuss utána. De így, akkor se ugorj a nyakába, ha ő kérne... mert nem érdemli meg.

2016. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

:-(

Ha szeretnel beszelgetni a problemaidrol, olyan dolgokrol, amik mostanaban foglalkoztatnak, es ugy gondolod, h segitene, ha megoszthatnad, nyugodtan irj nekem privatot.


39/N

2016. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira szomorú, nekem is van egy hasonló korú lányom és ha csak belegondolok, hogy bánhat így egy anya a saját lányával, elsírom magam.Annak a nőnek nincs lelke.Sajnos nem tudsz mit tenni, ha ő nem akar foglalkozni veled.Esetleg várhatsz hogy csoda történik majd egyszer és mégiscsak akar majd találkozni veled, csak az a baj, hogy ilyen emberben nem lehet bízni nyugodt szívvel.Kéne neked nem csak pár, hanem egy jó barátnő is, "anyapótlék", akivel a női dolgokat megbeszélheted.Vagy nagyszülő, anyós nincs, akivel jó kapcsolat lehetne?
2016. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de én biztosan nem futnék egy ilyen nyomorult féreg után.
2016. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Anyát elveszíteni szörnyű dolog, de Ő még él, és még visszakaphatod, és ne is add fel a reményt. Én sajnos már nem kapom vissza...
2016. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!