Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hamarosan koltozni szeretnek...

Hamarosan koltozni szeretnek a paromhoz, hogy csinaljam, hogy ne viselje meg a szuleimet?

Figyelt kérdés
28 eves vagyok, de 5 teso kozul a legkisebb, eddg semmi komoly kapcsolatom nem volt, most viszont ugy erzem, megtalaltam az igazit. A szuleim mar idosek, ezert (is) nehez picit, hogy itthagyom oket. Nem megyek messze, csak a szomszed varosba 20 km-re (most falun elek)
2016. ápr. 5. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem lesz ezzel gond ha rendszeresen látogatod öket, ami nem is lesz nehéz ha csak a közelbe költözöl
2016. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem már ilyen idösen nem ezen kellene törni a fejed, a szüleidnek meg el kell fogadni, hogy önállósodsz.


Nenekm (többszörös szülö) eszembe sem jutott volna, hogy "megviseljen", ha a gyerekek elköltöznek, ez a természetes.


Az az érzésem, itt VELED vannak inkább problémák, te nem akarsz/tudsz leválni a szüleidröl!

2016. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg ez is igaz, hogy en nem tudok levalni a szuleimrol, de tobbszor elofordult, hogy beszelgettunk, hogy ki merre, es ha szoba hoztam, hogy ide vagy oda szeretnek menni, anya szemrehanyo hangon: "ugy, menj te is, engem mindenki itthagy..."
2016. ápr. 5. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Az viszont már érzelmi zsarolás. Hogy lehet egy anya ilyen önző? Képes lenne elválasztani a boldogságodtól csak azért, hogy ő ne maradjon egyedül?
2016. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Mindannyian a zsivalyhoz vagyunk szokva, mivel sokan voltunk/vagyunk, nyilvan nem konnyu, ha hirtelen senki sem lesz
2016. ápr. 5. 09:42
 6/9 Kései Sirató ***** válasza:
81%
Ha 5-en vagytok tesók, akkor hány unokája van? Gondolom, nem mindegyiktök gyermektelen. Ha az unokák időnként ott vannak, akkor nincs hiány a zsivajból. Mondd neki, hogy ennyi idős korban már az unokákra kellene jobban koncentrálnia..
2016. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 gyerek már levált róluk, tudják, hogy milyen ez, szerintem te parázod túl.
2016. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak egy 5 honapos unoka van, no meg egy a pocakban, ok meg nem csinalnak zsivalyt :-)
2016. ápr. 6. 06:46
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:

Ha van unoka, akkor rá (rájuk) koncentráljanak - mondd meg nekik!

De először is te légy nyugodt, mert ez az élet rendje. Vagy szerinted nem? Az a normális, ha a lelki köldökzsinór sose szakad el.

2016. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!