Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el itthon,...

Hogyan mondjam el itthon, hogy cigizek?

Figyelt kérdés
Anyukám is cigizik, nem érzi rajtam a szagot és kicsi az esélye a lebukásnak, ezért sem szeretném csak így eléjük tárni, de akkor mikor? Majd ha nagyobb leszek? Most 14 éves vagyok, nyáron gyújtottam rá először. Apukám mindegy, ő nem velünk él és nem is nagyon érdeklem, de anyukámtól kicsit félek, bár a nővérem is 13 évesen szokott rá. Anyukák, ti hogy fogadnátok?

2016. ápr. 5. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egyik szülő sem szeretné ha a gyereke dohányozna.Az mindenképpen előny ha az anyukád is cigizik.Mond el neki minél előbb már ígyis sokat vártál, beszéljétek meg. Az anyukád is jobban fogadná ha nyitottam felvállalnád a cigizést.
2016. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Rosszul fogadnám. Nyílván nem örülnék, hogy a fiam már ilyen fiatalon mérgezi magát. Akik dohányoznak, valószínűleg elfogadóbbak, de én konkrétan rosszul viselném a közleményt. Megkérdezhetem, hogy milyen cigit szívsz, illetve mennyit kb egy nap? Ezt csupán azért kérdem, mert nem olcsó mulatság, és gondolom 14 évesen nem vet fel a pénz..szóval?
2016. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gold Marlborot, napi két szálat, az nem olyan sok
2016. ápr. 5. 19:43
 4/11 anonim válasza:
27%
A száddal
2016. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

14 vagyok

Napi 12 szal, sajat osztondìjjambol van.

Anyukamnak elmondtam mikor mar raszoktam, hogy cigizek, nem fogadta jól..

2016. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha ahhoz nagylany/nagyfiu vagy, hogy cigizz, legyel ahhoz is, hogy szemtol-szembe megmondd. Amig ez nem megy (gondolom mas temaban sem), addig kisgyerek vagy, pont.
2016. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Harmincévi dohányzás és egy 45 évesen kapott infarktus után remélem megengedhetek magamnak ennyit.


Szívjad komám. Bemelegítésnek jó lesz a gold malbi, de a 16. születésnapodon már rendes pirosat szívjál, és ne két szállal, mint valami kis k..csög. Te is olyan kis koszos, elhanyagolt kis proligyerek vagy, mint én voltam annó, vállald is büszkén. Pusztítsd magad, b..szd szét a keringésedet te is, ahogy én. Annál rövidebb ideig kell szenvednünk itt a földön.


Én a saját fiamat egyszer vágtam pofán egész életében. Amikor először állított haza büdösen. Ez még évekkel az infarktusom előtt volt, napi másfél dobozt szívtam, de akármilyen álszent is volt az a nyakleves, ebből az egyből akkor sem engedtem. Ma már az ex-bagósok szokásos felsőbbrendűségi érzésével mondom neked: ha az én kölyköm lennél, és elém merészelnél állni ezzel, úgy rúgnálak seggbe és venném el mindenedet, hogy eszedbe nem jutna többet rágyújtani, nemhogy még flegmán előállni vele.


Változnak az idők. Mi is tudtuk, hogy a dohányzás káros, de a filléres árak és az úton-útfélen bagózó környezet mellett nem bírtuk komolyan venni. A mai fiataloknak nincs már ilyen mentsége. A csapból is nagyon helyesen az ömlik, hogy a cigaretta öl. Ötven forint felett van szála. Be se engednek a boltba. Ha olyan hülye vagy, hogy ennek ellenére szándékosan rászoksz, meg is érdemled. Papolás vége.

2016. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen egyetértek a 7essel. Ne ásd alá a felnőtt életed egy ilyen marhasággal!
2016. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szüleid nyilván mérgesek lennének hogy hülyeségre költöd a pénzüket.
2016. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Szia anya! Abból a pénzből amiért te 1-2 órát dolgozol és egy doboz cigit szoktam venni.


Vagy ennyire már nem vagy nagylány?

2016. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!