Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elmondjam a...

Szerintetek elmondjam a szüleimnek, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, már régóta érzem, hogy a lányok is vonzanak.

A szüleim ultrakonzervatívak. Szerintüka homoszexualitás választás kérdése, ellenzik úgy ahogy van, a házasságot is, a közös gyerekvállalást az azonos nemű partnerrel. Szerintük az egész ocsmány, ízléstelen, gusztustalan és direkt provokatív, azért van, hogy a mai világot romlassza. Elferdült embereknek tartják őket, undorodnak tőlük.

Amikor ezeket a nézeteiket kifejtik, úgy érzem, mintha tőrt döfnének belém. Nem is hiszem el, hogy ennyire egyértelmű számukra, hogy engem csak a férfiak érdekelnek. Úgy érzem nincs erőm elmondani nekik, végtére is nem biztos hogy lesz kapcsolatom másik lánnyal, amúgy is férfival szeretnék egybekelni, mert természetes úton szeretnék gyereket. De ezt persze nem lehet előre tudni. Mit gondoltok, ti elmondanátok?



2016. ápr. 8. 14:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az is probléma, hogy a barátaim is elítélik, mert vallásos suliba járok.
2016. ápr. 8. 14:33
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem kavarnám fel az állószart. Meg amúgy sincs sok közük hozzá, és magadat tennéd ki újabb bántásoknak. Ha barátnőd lesz, az már más kérdés, akkor kénytelen leszel. Addig minek?
2016. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Eszedbe ne jusson!

Megértem hogy őszinte szeretnél lenni és nem akarod ezt titkolni,de ilyen szülők mellett semmiképp ne tedd meg!

A leírásod alapján a szüleid nem normálisak. Bocs hogy ezt mondom de ez az igaazság. Ezzel a mentalitással még a végén orvoshoz küldenének,hogy "kigyógyulj ebből"

Meg aztán emiatt kidobhatnak otthonról,vagy hagyják hogy otthon maradj de olyan kínokat kénne átélned miattuk amik teljesen tönkre tennének téged.

És a végén a sok kín miatt bántanád magad.

Inkább ne szólj nekik sokkal jobb lesz neked.

2016. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Elég durva hogy ilyen visszamaradott a környezeted gondolkodás módja.

Ne mondd el senkinek.

2016. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám el. Nem tartozik rájuk. Egyéb szexuális "problémákat" sem beszél meg a legtöbb ember a szüleivel. Ez a te MAGÁNügyed.
2016. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ez hasonló, mint másnál a csokizabálás. Tudja, hogy semmi értelme, elhízik, egészségtelen, stb. De már amikor 100 kiló, akkor sem képes leállni. Más meg igen, Vágyik a csokira, de tudja, hogy hízlal és egészségtelen, ezért nem eszi."


Hát ez tényleg elég hülye hasonlat, már csak azért is, mert a homoszexualitás nem káros az egészségre.


És miért ne tudná a gyereke apját teljes szívéből szeretni, attól, hogy biszexuális?

2016. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Szerintem még biztos ne mond el neki. Te is sejted, hogy csak vita lesz belőle.

Olyan is van, hogy a "gyerek" előtt a szülők elfogadják a melegeket, leszbikusokat, biszexuálisakat, de mikor a saját gyerekekről van szó kiakadnak. És ha már nyíltan így vélekednek róluk szerintem egyáltalán nem jó ötlet.


6-os válaszoló:

"Látod ez a legnagyobb baj a melegekkel! Hogy nem képesek négy fal között csinálni, mindenképpen tudatni akarják mindenkivel."


Ez hülyeség és általánosítás. Vannak akik csak a KÖZELI barátokkal és a családtagjaikkal osztják meg (vagy csak szeretnék, de nem merik)

Nem akarnak azok előtt titkolózni akiket szeretnek.

Mellesleg szerintem az hogy kihez vonzódik valaki az csak is az illetőre tartozik, (És azokra akikkel megakarja osztani) és senki másra. De ez persze nem csak a melegekre vonatkozik,hanem mindenkire! Nem az utcán kell falni a másikat...

Legalábbis nekem ez a véleményem...

2016. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Ne mondd el. Pláne addig amíg nem próbáltad másikkal lánnyal. Lehet, hogy akkor már nem is tetszene.
2016. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradjon ez így ahogy van. Nem kell bolygatni.
2016. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen szülőknek biztos nem mondám el. Legalábbis addig nem amíg velük élek.
2016. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!