Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az "apám" alkoholista, tiszta...

Az "apám" alkoholista, tiszta szívemből gyűlölöm, kijönne emiatt a rendőrség?

Figyelt kérdés

Amióta élek ilyen, 20 éves vagyok, az egyetlen oka annak, hogy még mindig egy házban élek vele, az Anyukám. Ő nem akar elmenni innen, nem akarja itt hagyni a nagy házat, amit felépítettek, azt mondja nem azért dolgozott, hogy a gyermekeinek ne maradjon semmi..

De ez nem élet, inkább élnék szegényen, mint így.

Mos is üvölt, olyanokat mond, amit ember még az ellenségeinek sem mond, nem hogy a saját családjának. Próbáltam mindig erős lenni, úgy tenni, mintha nem is érdekelne, de ma elsírtam magam, ő meg rám mosolygott és azt kérdezte, "na mi van, megtörtél?".

Ha kihívnám a rendőrséget, el is vinnék, vagy nem? Mert ha nem, akkor nagyon félnék a következményektől.


2016. ápr. 8. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem vinnék el. Az hogy valaki egy részeg vadállat nem bűn. A sünök csak akkor foglalkoznak vele, ha már beleállította a nagykést valakibe. Egyébkét költözz el. Csak mert anyád képtelen otthagyni, te még elmehetsz. Mi tart vissza? Egyébként meg ha elválnának, akkor a ház fele anyádé, szóval szó sincs arról, hogy nem marad semmi.
2016. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Kihívhatod a rendőröket, de azért mert apád részeg és kiabál vagy ki sem mennek, ha mégis, akkor is csak annyit tehetnek, hogy apádat megkérik, hogy legyen csendesebb. Elvinni nem fogják.

Csak megjegyzem. Attól, hogy anyád és te elköltöznétek a ház még a tiétek maradna.

2016. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanígy alkoholista az apám és most mintha én írtam volna azt amit te... Ugyanaz a helyzet nálunk is! Mi már egy párszor ki hívtuk rá a rendőröket de nem vitték el sajnos, de hozzáteszem h a rendőr aki mindig kijön itt lakik a szomszédunkban szóval lehet azért nem vitték el. Még megfogják tőletek kérdezni hogy agresszív e , megkezdik hogy akartok e egy ideig távoltartást és ha mégis oda megy akkor elviszik!! Hidd el ez így van tapasztalatból beszélek. Nálunk már a ugyanúgy is jár mert a rendőrség jelentett minket h minden hónapban rendőr jár ide úgy h ezzel vigyázzatok ha van kiskorú mert engem majdnem elvittek. 16 l

Sajnálom a helyzetet, nekünk volt olyan h az ablakon kellett kiugrani elôle ... Most is részeg csak alszik bár megdogolne utalom mint a szart

2016. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Kijönnek a rendörök vagyis a járörök akik minden környéjen ott vannak, nekem higyj!!
2016. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek jogában áll otthon berúgni. Ha nem csinál semmi törvénybe ütközőt (testi sértés/rongálás/csendháborítás) miért vinnék el?
2016. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
20 éves fiatal férfi fél egy 45 éves alkoholista 40 kilós embertől? Apám nem iszik,de az biztos hogy ha inna se tartana rettegesben. Verd egyszer jól szájon aztán megtudja hol a helye.
2016. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező szerintem nő, nem férfi.
2016. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

A rendőrség nem foglalkozik az ilyenekkel. Költözzetek el anyukáddal, válás, a ház fele úgyis anyukádé marad, apukád meg, ha elég elvetemült, arról úgyis gondoskodni tud, hogy az ő fele ne legyen soha a tiétek.


Másik lehetőség, hogy még évtizedekig húzzátok így. Ez nemhogy egy fél ház, de egy királyi palota miatt sem éri meg.

2016. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem írta, hogy nem fog kimenni a rendőrség. Azt írtuk, hogy nem fogják elvinni. Nem tudom értjük-e a különbséget... És most őszintén mire mennek azzal, hogy kimennek a zsaruk és esetleg rászólnak a hapsira? Lehet utána még agresszívabb lesz. Össze kell cuccolni és otthagyni a pitsába.
2016. ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Honnan a ......... gondolod hogy 40kg szert mert alkesz??? Ismertem en 130kg 196cm alkoholistat is..
2016. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!