Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyáékat hogy...

Hogy vegyem rá anyáékat hogy a paypallal fizetés meg ilyesmi biztonságos? Mert egyszerűen nem hiszik el és azt hiszik, hogy leveszik a pénzt a kártyájukról meg ilyesmiktöl félnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Csináltassatok webkártyát (ha nincs), arra külön lehet utalni egy kis pénzt, amennyi éppen kell, így nem az igazi kártyáról vonják a pénzt. Hátha ez hat.
2016. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Csinalj magadnak sajat bankkartyat, azt talan konnyebben fogadjak.


Amugy gondolom meglepodnel, ha egy bekapott kemprogram miatt veletlen eltunne az osszes megtakaritasotok.

2016. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

2. Akkor másnak is aki átutalással fizet , fenn áll ez?

Inkább írni tanulnál meg magyarul.

2016. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 10 éve fizetek neten utalással, kártyával, paypallel főleg ebay miatt, soha semmi baj nem volt.
2016. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fizess a saját számládról. Probléma megoldva. Úgysem fogod őket megnyugtatni, mindegy, mivel érvelsz.
2016. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

#2: Szerintem mindkettonk magyartalan mondatokat ir, ezen ne vesszunk ossze.

Termeszetesen fennall. Evente felreppen par hir ilyenrol, 99%-ban vedtelen szamitogep, vacak banki rendszer, okosan megirt kamu-level, es meg is van a gond.


#3: Termeszetesen nem azt mondom, hogy felelosen nem lehet interneten fizetni, a sajat kartyamon amin nincs sok penz en is igy csinalok.

Viszont ahogy a 18 ev alatti fiadnak nem adsz tobb millio forintot egy taskaban, nem is adsz neki teljes hozzaferest a bankkartyadhoz.

2016. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6-os hozzaszolasomat elszamoztam, #3-asnak es #4-esnek szolt.
2016. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap törték fel a férjem paypaljét :D

szóval én nem mondanám biztonságosnak. Tény, kb. 7éve használjuk és sosem történt előtte ilyesmi, de akkoris. Elég durván meglepődtünk. Szerencsére mára vissza is kaptuk a pénzt, miután jelentettük.


De őszintén, a gyerekemnek nem engedném, hogy az én hitelkártyámról fizessen.

2016. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
A paypal nem biztonságos, igaza van a szülednek. Rengeteg ismerősöm kapott olyan sms-t az elmúlt években hogy erősítse meg az xy összegű vásárlást, közben meg semmit sem vásárolt paypal számlával. Szóval rendes számlához (amin van lekötött betét, érkezik a fizetés) én sem csatolnám a szolgáltatást. Nyissatok egy új számlát (mi is ezt csináltuk) amit csak netes vásrlásokra használtok, ide csak annyit kell utalni a másik normál számláról ami az aktuális vásárlát fedezi. Ilyen számlához kell a paypal szolgáltatást csatolni,akkor nem lesz gond. A kérdés hogy ezt megteszik-e a szüleid? Vagyha te olyan korú vagy már akkor nyiss saját számlát. Probléma megoldva.
2016. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy hülye valaki, nem a paypal hibája. Nekem is jönnek ilyen fake levelek, de csak a spam mappában találom meg őket.
2016. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!