Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem engedne el egy...

Anya nem engedne el egy koncertre. Nagyon bánt. Jogos?

Figyelt kérdés

A nyáron szeretnék elmenni 4 barátnőmmel egy koncertre. Amikor megkérdeztem anyát azt mondta, hogy még gondolkozik rajta. Tegnap, már azt mondta, hogy nem engedne el. És amikor megkérdeztem azt mondta, azért, mert féltene. De én most valamiért úgy érzem nem bízik bennem annyira, hogy elengedjen mert úgy gondolja valami butaságot csinálnék, mármint igazából mindig félteni fog nem?

13/l



2016. ápr. 14. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Jogos, hogy megbántva érzed magad, de ő csak félt téged.

Milyen koncert lesz? Hogyan oldanád meg az utazást?

2016. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Én se engedném el a 13 éves gyerekemet. Max szülői felügyelettel, de még úgyis nehezen. Ez nem bizalom, hanem ész kérdése.
2016. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A koncert a városban lenne, szinte gyalogtáv. És bocsi kihagytam, lesz velünk szülő, egyik barátnőm apukája, ismerik is és jóban vannak vele. (szülő nélkül nem lepődnék meg ha nem engednének el)
2016. ápr. 14. 22:53
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Igazuk van. Még B.B. King koncerten is láttam olyan alakokat akiktől féltenélek. Te meg az életkorodból kiindulva közel sem olyan színvonalú koncertre mennél és amilyen a zene olyan a közönség.
2016. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
én simán elengednélek hiszen a városban lesz. és mi lenne ha édesanyád elkísérne?
2016. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Talán jövő utánra? 15 évesen ugyanígy társasággal meg szülővel?
2016. ápr. 14. 23:03
 7/15 A kérdező kommentje:
5 válaszoló tavaly anyával voltunk meg barátnőm apjával de, most anyu nem ér rá akkor.
2016. ápr. 14. 23:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megy veletek egy szülő, akkor elengednélek.

Mondjuk attól is függ, milyen koncert. Voltam már olyanon, hogy felnőtt embernek is figyelnie kellett, hogy ne lökdössék szét.

2016. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gnoomage ***** válasza:
43%
Szerintem rohadtul nem jogos, ha lesz veletek szülő... Bár az ilyen szülőket jó lesz nézni 2-3 év múlva amikor minden héten ilyen helyekre mész :D
2016. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha felnőtt lesz veletek akkor nem értem mi a gondja.
2016. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!