Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy elengedjenek a koncertre?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy Anyukám megengedné,el is vinne,de Apa nem. Annyi a válasza,hogy ennyi idősen ne akarjak sehova se menni. Lenne más ember is aki elvinne,de azt meg főleg nem engedné egyik sem.

2015. jún. 21. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szóljál anyádnak, hogy beszélje rá apádat is, hogy elmehessél.
2015. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy? Az "ennyi idősen" szempontjából nem mindegy, hogy 10 vagy 16 éves vagy. :D
2015. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A lényeget kihagytad, hogy hány éves vagy?

Ha 14, akkor még mondjuk valóban nem ott van a helyed, hogy egymagad szülői vagy felnőtt felügyelet nélkül koncertezz, de ha már mondjuk 17 körül vagy, akkor ha anyukád elvisz és érted is megy, akkor nem igazán látom akadályát, hogy miért ne mehetnél.

2015. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy írják, lényeges az életkorod. Ahogyan az is, milyen messze van tőletek a koncert, egyedül akarsz-e ott lenni, vagy kikkel, meddig tart, és anyukád haza is hozna-e téged késő este.
2015. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
15-16 alatt igaza van apukádnak.
2015. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
46%
Miért, én nemrég múltam 14, és simán elengedtek 15 km-re koncertre :)) este 8kor mentem, 11-kor értem haza, egy oszt.társam apuja vitt haza. Ha mind2en úgy látják, hogy van benned felelősség, simán elengedne.
2015. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Arra volt eszed, hogy töröltesd a 100%-os válaszom :DDDD

Szánalmas kislány vagy kérdező, otthon a helyed

2015. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!