Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miután meglett a gyereketek...

Miután meglett a gyereketek jogosítványa, engedtétek vezetni egyedül?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 13:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
B kategóriás jogosítvány.
2016. ápr. 15. 13:26
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Engemet nem mindgyárt. Igaz elég nagy értekü kocsink volt.
2016. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2016. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem anno megjött a jogsim és aznap már vezettem egyedül, de rövid távon csak. Viszont hamar belerázódtam az egyedül vezetésbe.
2016. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

En majd engedem, de azert nem a csaladi autot egybol. Elsonek nem art egy regi, olcso autot vezetgetni, amiert nem nagy kar ha meghuzza, megtori itt ott.


A friss jogositvany -sajnos- meg tavolrol se jelenti azt, hogy valaki mar jol tud vezetni, eppcsak annyit hogy mar elegge jol tud ahhoz, hogy ki lehet engedni a forgalomba egyedul gyakorolni...

2016. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem, egy évig csak mással mehettem. Rohadtul idegesített, soha semmi bajt nem okoztam, mégsem engedték.
2016. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
20%

#2

Csak VOLT nagyértékű kocsitok?

2016. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én kaptam egy autót mikor még vezetni jártam, aztán meglett a jogsi, apám kitalálta, hogy nem vezethetem az autót, mert neki nagyon tetszik, nem akarja, hogy összetörjem, meg drága is volt, inkább vesz egy másikat.


Vett egy másikat, ez szintén nem volt olcsó, ezt se vezethetem, mert abba beleőrül, ha összetörik... Csakis úgy vezethetem, ha ő ott ül mellettem. Egyszer vezethettem "egyedül", amikor hoztuk haza, anyám ült mellettem, de neki nincs jogsija, ő nem ért hozzá. Tök szépen ment minden.

Na mármost ha apám beül mellém, mindenbe beleszól, ezt nem így kell, azt nem úgy kell, állandóan kapkod a kormányhoz, piszkálja a dolgokat, ennek mindig az lesz a vége, hogy 20-szor lefulladok.

Mindig azt mondja, hogy majd jövőhéten odaadja, hogy mehetek egyedül is, de még gyakorolni kell...

Soha nem fogja odaadni, hogy egyedül vezessem, ebben 100%-ig biztos vagyok. Itt van 3 autó én meg járhatok vonattal. Nem is néznek hülyének az emberek...

2016. ápr. 15. 13:51
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem, még 10 évig mellé ültettem egy oktatót.

Nagy értékűt nem adtam alá, de félted, nem hagyod, az a kis gyakorlat is elúszik, amit megszerzett. 1-2-5 év múlva, mennyivel tud többet, mennyivel vezet jobban, gyakorlat nélkül?

2016. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!

A te édesapád a nehéz eset?:D Az enyém sofőr, gondold el mit művelt. Konkrétan az anyósülésről vezetett. Kereszteződésnél előrehajolt, hogy körülnézzen lehet-e menni, eközben én nem láttam semmit a fejétől. :D Amúgy nálunk anyu használta főleg a kocsit, viszonylag hamar megengedte, hogy egyedül vezessek. Persze ez nem napi rendszerességgel volt, csak néha elkértem tőle péntek- vagy szombat esténként az autót. Szerencsére elég rugalmasan kezelték, még apu is... bár amikor beült mellé úgy éreztem mintha egy angol jobb-kormányos kocsiban lennénk.

2016. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!