Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek is vannak ilyen problém...

Nektek is vannak ilyen problémáitok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nem szabad semmit csinálnom, nem kapok költőpénzt, zsarolva vagyok, és a nevelőapám elhord mindennek.

Csak ott szeretnék a barátomnál aludni és meg vagyok zsarolva..: akkor ha találsz munkát magadnak.. De voltam beszélgetéseken, csak VÁRNOM KELL arra, hogy felvesznek e vagy nem.. Ez eltarthat 1 hónapig is. Akkor egy hónap múlva aludhatok ott??-.- ez nem megoldás, és ugysem szabad, mert mindent megígér, de a végén semmit sem szabad...



2016. ápr. 15. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj amíg úgy viselkedsz mint egy 13 éves addig ne nyavalyogj úgy is kezelnek , én 17 évesen önszántamból mentem el iskola mellett dolgozni , nem kell egy hónapot várnod ,hogy felvesznek -e vagy nem én elmentem diák meló közvetítő helyre és kb egy hét múlva hívtak ,hogy mehetek a tescoba pénztárba. Anyumnak nem is szóltam csak amikor felvettek meglepődött de örült neki , ugyanúgy tanultam nem rontottam , és nem szóltak bele annyira a dolgaimba ha a barátomnál aludtam akkor ott aludtam annyit mondtam meg mindig hol vagyok és mikor jövök,az előtt meg kicsit hisztiztek hogy fiatal vagyok ahhoz meg minden de akkor is elengedtek , már egy 17 évestől elvárható ,hogy önállosodjon , meg legalább meg tudod mennyit ér a pénz , de ti csak nyavalyogni tudtok hogy anyu apu st.r mert nem enged semmit közbe meg lehet ,hogy suliba kettes tanuló vagy és így próbálnak nevelni , hogy tanuljál vagy nem lesz belőled semmi, vagy 16 évesen otthagytad a sulit mert nagylány vagyok már hozzá és sír a szád hogy anyu apu nem pénzel..AZ a baj hogy itt csak a te feled látszik a másik nem , gondolkodj el hogy lehet hogy te vagy a hibás..
2016. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért kérsz engedélyt ilyenekre? XDXD

Nem azért.., de ez 100%ban csak a te hibád.

Mondani kell, elmentél, ne aggódjanak és kész.

2016. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!