Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy új netet kapjak?

Figyelt kérdés
Most egy gagyi Vodafonos wifim van ami semmire sem jó. Októberben jár le 2 év hűségidő után,de én már nyáron szeretnék egy újat (Digi net 100 hűségidő nélkül) ugyanannyiba kerül mint a mostani,sőt jobb is.

2016. ápr. 16. 15:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ki a r.kom akar éjszaka netezni? Gépeket csinálok,és gondolom,csak úgy driverek nélkül adom a gépeket.. Meg írtam,nem tudok kötni szerződést még.. b.lfasz
2016. ápr. 16. 16:23
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nem mersz otthon szólni a net miatt, de itt névtelenül de rohadt nagy az arcod, kisfiú...
2016. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Elöttem írták,hogy nem kis összeg a jelenlegi net felmondása,de te biztos Andy Vajna vagy.
2016. ápr. 16. 17:06
 14/18 anonim ***** válasza:
94%

nagyon nagy a pofád kis s_zaros :)


elég szánalmas, hogy 17 évesen itt osztod az észt, de arra nincs merszed, hogy ezt anyáddal és apáddal beszéld meg... :D

2016. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Még ha megbeszélem a szüleimmel,akkor is pénzt kérnek a szerződés felbontásáért a vodafonnál.
2016. ápr. 16. 19:55
 16/18 anonim válasza:
93%

Ilyen egyszerű:

Ne mond le a szerződést, mert százezreket kellene fizeted, hanem helyette fizesd párhuzamos a kettőt. Néhány hónap nem sok. Gondolom abba belemennének a szüleid is, hogy megkötitek te pedig csak addig fizeted a digit amíg le nem jár a vodán a hűség.

2016. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Várjátok meg míg lejár a hűségidő. Ahogy előttem is írták nem éri meg felmondani. Ha lejárt, akkor elköszöntök a Votkafontól és mentek az Digihez.


Hidd el jobban jártok így.


Hogyan vedd rá a szüleidet?

Magyarázd el nekik miért jobb az új, meg azt hogy ugyan annyit kell továbbra is fizetni, csak jobb lesz... stb. :)

2016. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Hét ha éjjel gépeket csinálsz, akkor nyilván keresel is pénzt. Lecsapod az asztalra a szükséges összeget és megkérdezed anyucit-apucit, hogy mikor lenne idejük elkísérni a pici fiacskájukat a csúnya, gonosz szolgáltatóhoz szerződést kötni. Meg októberben lemondani a másikat.

Nem értem, miért kell mindent túlbonyolítani, mit élvezel ezen? Meg meddig tartott volna utánanézni a szerződésbontásnak neadjisten megkérdezni a szolgáltatótól, hogy esetetekben mennyi a pontos összeg? Ne legyél már ilyen életképtelen...

2016. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!