Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért húzzák vissza ilyen...

Miért húzzák vissza ilyen aljas módon a szülők a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

20 évesen 50 kilós, gyerektestü öcsém elment személyi edzőhöz.


A család otthon meg elkezdte szekálni, hogy ez nagyon veszélyes, a sok nehéz súly tulterheli a fiatalokat és a táplálékiiegészitő megöli a májat, stbstb


bezzeg az nem baj, hogy otthon pakoltatják velünk a fákat meg a mütrágyás zsákokat. A mezőgazdasági fizikai munkára sosem mondták, hogy megterhelő.


Ja és ha én azt merem mondani, hogy az irodai munkámban napi 10 órát kell dolgozzak, akkor csak annyira méltatják, hogy NAÉS?


pedig én is mondhatnám, hogy ha az emberi külsőért nem szabad erőlködni, akkor másban sem, mert nehogy már, még a végén megsinyli az idegrendszerem, hogy 20 felé kell figyelnem és közben még ordibálnak is velem.


miért ilyen begyepesedett agyú pár szülő?


Azt gondolják, hogy emel két sulyt az ember, aztán kockás hasa lesz vagy mi?


Vagy jobb a szülőnek, ha a gyereke egy fejlődésbe visszamaradott kis gyik marad felnőtt korában is?


vagy hogyan gondolják?


mi ezeknek az embereknek az elképzelése egy felnőtt emberről?


2016. ápr. 17. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

A test edzése azért jött létre, hogy átlag felé emelje a tűrőképességet, és a kondíciót. Nálunk Apám olyan hogy feleslegesnek tartja a súly emelgetést, főleg ha megnézi videón hogy annyit mozgatok meg több sorozaton keresztül mint az Ő súlya.

De látja a változást és megérti miért kell csinálnom. Ha csak ennék és ülnék a TV előtt, elhúzná a gravitáció az egész testem és aránytalan volnék.


Én úgy vettem észre az életem folyamán, mikor már látszott az eredménye, Férfiak, Nők, Feleségek, Férjek, másnak a barátnője is nézett már meg engem. Nyilván a párját látta bennem.


Ilyenkor az jut eszembe vajon akkor is bámulnának ha vékony átlagos ember lennék?

24F

2016. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
XD
2016. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Te amúgy mit akartál írni utolsó?

Kedves kérdező, azért ilyen begyepesedett agyúak, mert ilyen korban már megvan az a tulajdonság az emberekben, hogy semmi mást nem fogadnak el, csak amit ők annak idején tanultak.Vagy ugye a Kiskegyedben olvasták, mert ugye az a szentírás és amit ott írnak az úgy is van.

2016. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak olyan emberek, akik nem látnak tovább a saját orruknál.
2016. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Az öcséd mér 50 kiló 20 évesen ?
2016. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Mé, mé? Mert nem pakolta eleget a műtrágyás zsákot.
2016. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs bocs mindenkinek szar a net és az első válaszom nem fogta bocs
2016. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
6-os téged ki kérdezett ?
2016. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Engem a #5-ös, de téged ki?
2016. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy biztos: ha testépítők közé megy és kilószám eszi a "vitaminokat", jó nagy bicepszü, kockás hasú felfújt alak lesz belőle. És a rákba előbb-utóbb bele is hal, amellett, hogy impotens lesz. Honnan veszed, hogy a normális nőknek éppen az ilyenek tetszenek? Hja, a plázamacáknak biztosan, de ők nem fontosak. Ha üresfejű, de kigyúrt testű, az miért lenne jobb?
2016. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!