Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért húzzák vissza ilyen...

Miért húzzák vissza ilyen aljas módon a szülők a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

20 évesen 50 kilós, gyerektestü öcsém elment személyi edzőhöz.


A család otthon meg elkezdte szekálni, hogy ez nagyon veszélyes, a sok nehéz súly tulterheli a fiatalokat és a táplálékiiegészitő megöli a májat, stbstb


bezzeg az nem baj, hogy otthon pakoltatják velünk a fákat meg a mütrágyás zsákokat. A mezőgazdasági fizikai munkára sosem mondták, hogy megterhelő.


Ja és ha én azt merem mondani, hogy az irodai munkámban napi 10 órát kell dolgozzak, akkor csak annyira méltatják, hogy NAÉS?


pedig én is mondhatnám, hogy ha az emberi külsőért nem szabad erőlködni, akkor másban sem, mert nehogy már, még a végén megsinyli az idegrendszerem, hogy 20 felé kell figyelnem és közben még ordibálnak is velem.


miért ilyen begyepesedett agyú pár szülő?


Azt gondolják, hogy emel két sulyt az ember, aztán kockás hasa lesz vagy mi?


Vagy jobb a szülőnek, ha a gyereke egy fejlődésbe visszamaradott kis gyik marad felnőtt korában is?


vagy hogyan gondolják?


mi ezeknek az embereknek az elképzelése egy felnőtt emberről?


2016. ápr. 17. 20:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyes emberek (kb az osszes) nem kepes felfogni h sok embernek eveket kell kondiba jarni még azert is h legalabb atlagosan nezzen ki?
2016. ápr. 23. 15:34
 12/14 anonim válasza:

Kérdés mi van mögötte, vagy féltik, vagy nem akarják, hogy valamilyen legyen, valamit kezdjen magával.

Az előbbinek eléggé utána kéne járni, alátámasztani, bebizonyítani, stb. És ha annak ellenére sem sikerül meggyőzni, akkor sem kényszeríthetik semmire úgy gondolom.

Az utóbbi pedig egy ember kisajátítása, azt pedig sajnálom, aki nem úgy éli az életét, ahogyan ő szeretné, hanem mások mondják meg neki... Nem éri meg úgy élni szerintem.

2016. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól, mert sovány és nem néz ki úgy, mint a kajakosok, lehet még igen értékes ember. Sportoljon, ússzon, bringázzon, túrázzon, többet ér ez, mint a konditermi gyúrás.
2016. ápr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

jo, én nem is modnom, hogy kifejezetten kondizzon, de sajnos SEMMILYEN sportot nem akarna RENDSZERESEN csinálni.


sajnos annyira éretlen, hogy nem képes megérteni, hogy a MINDENNAPI szokásokat kell átalakítsa, hogy valamire jusson, de azt is APRÁNKÉNT

2016. ápr. 25. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!