Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim viselkedését nem...

Sz4b11 kérdése:

A szüleim viselkedését nem értem. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Szeretnék kicsit szabadabb lenni,konditerembe járni, bulizni meg hasonlok.

De a szüleim mindentől elveszik a kedvem. Lebeszélnek róla, butaságnak tartják stb stb. És emiatt a tanúémányaim sem fényesek mert egyszerüen kedvem sincs semmihez miattuk. Mit tehetek? Köszönöm!


2016. ápr. 19. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Te most a rossz eredmenyeidet arra fogod hogy a szuleid tanulara kenyszeritenek buli meg konditerem helyett?


A szuleidnek igaza van, varj meg egy par evet.

2016. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem épp igy értem. Hanem minden dologhoz negativan állnak hozzá és ez elkedvetlenit mindentől.
2016. ápr. 19. 18:02
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Felelősségvállalástól ki vette el a kedved? A te tanulmányi eredményeid 100%-ban a te munkád eredménye. Szülőket maximum akkor hibáztathatnád, ha lenne 8 testvéred, nem lenne külön szobád és rendszeresen hangosan zenélnének, amikor nekiülsz tanulni, illetve hasonló extrém helyzetben. Egyébként is gyanús, hogy fordítva ülsz a lovon: ha jól tanulnál, könnyebben rábólintanának a bulis terveidre.
2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Az ha te konditerembe akarsz járni, az azt jelenti, hogy te foglalkozol a saját egészségeddel, formában akarsz maradni, izmosodni. Miért akarnak téged többek között erről lebeszélni? Mert ennek legalább értelme van, a bulizásnak nincs sok. Azzal sincs probléma csak ne vidd túlzásba. Önállósodj, legyen saját értékrended és aszerint éld az életed. Ha szerinted jó dolog kondiba menni, akkor menj, sőt, járj is rendszeresen. A legtöbb esetben egyébként csak jó tanáccsal akarnak ellátni, ez pedig azt jelenti, hogy törődnek veled. De amit mondanak az csak tanács és az is marad.
2016. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanmár. Furcsa lenne,ha csak a szín ötös tanulók mehetnének bulizni. Elég furcsa,hogy a szüleid nem engednek,és lehet én leszek itt az egyetlen,de totál megértelek. Én sem tudok úgy alkotni,ha közben nincs meg a kellő mennyiségű és minőségű szabadidős tevékenységem. Legalább sportolni engednének el!
2016. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
89%

Nem hiszem hogy a lényeget fogtatátok meg abból amit a kérdező írt. A jó eredményekhez és a kiegyensúlyozott élethez hozzátartozik, hogy meglegyen a kikapcsolódás, testmozgás is. Na meg a támogatás, és szerintem erre gondolt a kérdező (de javítson ki ha nem).

Szerintem beszélj velük erről valahogy, mert ha neked ez fontos és ez kell akkor ne hagyd hogy lebeszéljenek róla és máshoz se legyen kedved.

2016. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen a támogatás hiányzik.
2016. ápr. 19. 19:32
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell a szüleid engedélye ahhoz h konditerembe menj?
2016. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, én ennyi idősen nem is kérdeztem, hogy hova mehetek és hova nem. Teljesen abnormális ha a szüleid sehova nem engednek el, még edzened sem szabad. Ki kellene állnod a jogaidért.
2016. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Azert, mert gondolom ők fizetnék, mert a kerdező még tanul, önálló keresete nincs, ezért kell az engedély.


Komolyan manapság emberek szöveget sem tudnak értelmezni.

2016. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!