Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám azzal fenyegetett meg...

Az apám azzal fenyegetett meg hogy orrba ver ha nem úgy csinálok valamit amit ő akar. Teljesen különböző a véleményem. Ha megteszi feljelenthetem testisértésért ügye?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 22:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Röviden, igen.
2015. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
16%

Fel. Ő meg kirakhat a házából. :D És előtte persze még pár pofont lenyomhat, aztán kilökhet az ajtón, hogy na takarodj a rendőrségre, és jelentsd fel megint.

Szerintem barátkozz a gondolattal, hogy meghunyászkodsz, vagy orrba leszel verve.

2015. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
16%

Ha normális gyerek lennél, ilyen feljelentgetés eszedbe sem jutna!

Ugy hogy nagyon megérdemled a pofont, nem is egyet!

2015. okt. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves vagy? Lehet hogy elköltözni és munkát vállalni tudnál ha nagykorú vagy.
2015. okt. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
2%
Amíg az ő kenyerét eszed, jogod van megtartani a véleményedet.
2015. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Gondoltam jönnek rá ilyen válasuok hogy amig az ő.... Ne ítélkezz ha nem tudod a részleteket. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni maradj inkább csendben senki nem kíváncsi rád
2015. okt. 20. 07:53
 7/53 anonim ***** válasza:
81%
Ha rendes választ vársz, akkor tisztelj meg minket azzal, hogy normálisan leírod a helyzetet! Ha erre nem vagy képes, akkor meg ne pattogj! Apáddal is így beszélsz?
2015. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező.... Ha ilyen kevés információt adsz meg, bizony lesznek ilyen válaszok, hozzáteszem, jogosan. Ha használható választ vársz, akkor igenis, írj részleteket. Ha nem, akkor ne pattogj itt.

Én is kaptam pár pofont apámtól (jogosan így utólag belegondolva). De eszembe nem jutott feljelenteni. Ez valami új divathullám lett a fiatalok körében? Kap egy kis pofont, aztán rohan feljelentést tenni? Amúgy meg ha tudnál vele kommunikálni, akkor nem hiszem, hogy ígérgetné a pofont, hanem rendes hangnemben beszélne veled.

2015. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, természetesen igen.
2015. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
43%
feljelentheted, de utána hogy fogod eltartani magad?
2015. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!