Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van az anyámnak, hogy...

Igaza van az anyámnak, hogy hülyeség és pénzkidobás amit csinálok?

Figyelt kérdés

Itt élek egy kis településen, ahol már eléggé megutált minden fiatal, társaságom itt nincs, szóval muszáj innen elmászkálnom néha. Két helyre szoktam, az egyik egy közelebbi, 30 km-re lévő város. Oda megyek gyakrabban busszal azért hogy sétáljak ott a városban, a parkban, ilyenek. Pihenés céljából, mert a településemet eléggé utálom, utálok itt élni. Kellemes ez számomra és még buszozni is szeretek.

A másik város messzebb van, nagyjából 80 km, oda meg havonta kétszer tervezek elmenni mert azért nem túl olcsó. Viszont ott él az egyetlen ember, akire igazából számíthatok, aki el tud fogadni és jóba vagyok vele, akit havernak is nevezhetek talán. Úgy érzem szükségem van nekem is egy élőbeli emberi kapcsolatra, és hát itt a közelben nem akar létrejönni, a legtöbb korombeli engem nem fogad el.


Szerintetek is hülyeség és pénzkidobás, hogy elmászkálok néha ezekbe a városokba?


2015. okt. 2. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem pénzkidobás, ha ettől jobban érzed magad és feltöltődsz.

De miért nem fogadnak el a korodbeliek?

2015. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ebben a helyzetben az a hulyeseg es penzkidobas, hogy meg mindig egy olyan telepulesen laksz, amit ki nem allhatsz. Ideig-oraig jo elmaszkalni mas varosban, de egy eletet igy leelni eleg szomoru.


Miert nem keresel munkat abban a varosban, ahol pl. haverod lakik?

2015. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Látják rajtam hogy mentális gondjaim vannak, és nem tudok olyan laza lenni amilyen ők, pedig nagyon szeretnék átlagos fiatalokkal is haverkodni, és olyan életet élni mint a többiek, csak nekem nem adatott meg
2015. okt. 2. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, ami a szíved szerint jólesik és örömet okoz, ne törődj másokkal, feltéve ha te fizeted a költségeit.
2015. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Engem nem az utazás zavar az egészben, hanem az, hogy azt írod, mindenki megutált.

Inkább ezen problémázz.

2015. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Ha beletorodsz, es nem teszel ellene semmit, akkor nem is fog valtozni semmi.


Bocsi, de agyf-szt kapok a 'nem adatott meg' szovegektol. Kello kitartassal es kuzdessel ki lehet maszni a legmelyebb godorbol is. Tenyl, hogy nem egyszeru, tenyl, hogy eltarthat evekig, de a sajat erdekedben all tenni ellene.


Ha a meglevo helyeden belul nem is, mas varosban indithatsz tiszta lappal, ha rendbeteszed magad.

2015. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját pénzed, akkor arra költöd, amire akarod.

Én külföldi városokba utazom viszonylag gyakran, sétálni, mászkálni... szerintem a legjobb és leghasznosabb pénzköltés. Legalábbis nekem, mert én ezt szeretem.

2015. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hiszen a pénz arra való, hogy gyűjtögessük, és gyönyörködjünk benne.

De most komolyan: ennyi erővel minden hülyeség és pénzkidobás lenne a kaján és a lakhatáson kívül.

Most akkor mit szóljon az, aki minden nyáron külföldre megy, csak azért, hogy pár napot eltölthessen ott?

Édesanyád bocs, hogy ezt mondom, de eléggé el van tévedve, és rémesen torz a meglátása. Minden embernek szüksége van a kikapcsolódásra, ez pedig általában pénzbe kerül. Csak ha erről van szó, egy ép ember nem fog ezen filózni, hogy "jaj, most ezért pénzt adtam ki". Sőt, én azt mondom, hogy pont ezért dolgozik az ember. Hogy a megélhetésen túl legyen pénz olyasvalamire is, amit szeret.

2015. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
A faludbeliek szimplán hülyén.Mi az, hogy csak "laza" emberekkel barátkoznak? Elég nyomoronc társaság lehet, ne is bánd, hogy nem haverkodnak veled, valószínűleg közülük te vagy az értelmesebb.Egyébként lehet hogy a közeledben is lenne jó barátod csak nem jó helyen keresed, pl próbáltál már idősebbekkel barátkozni?Ők sem olyan unalmasak ám és sokszor megértőbbek, komolyabbak.De persze egyáltalán nem pénzkidobás, ha ellátogatsz néha a barátodhoz, ha neked úgy jó.És mi lenne, ha néha őt hívnád meg?
2015. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

Semmi kivetnivaló nincs abban amit csinálsz.

Én régebben Budapestre járkáltam el, mert az ittenieket túl mucsásnak találtam (amúgy Budapesten születettem de vidékre költöztünk).


Én sose jöttem ki itt vidéken az emberekkel.

Ezért itt ahol élek vidéken nem is nagyon mozdulok ki.

Érdekes hogy itt mindenki beszólogat, aki nem is ismer.

Budapesten meg senki nem szól hozzám egy rossz szót se.

Még a csajok is sokkal másabbak Pesten mint itt.


Mindenki nagyra tartja önmagát és keménynek.

Aki nem jár Disco-ba azt kiközösítik.

Illetve aki más zenét hallgat és máshogy gondolkozik.

2015. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!