Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyesek miért nem tudják...

Egyesek miért nem tudják megérteni, hogy a szüleiknek is van szexuális élete?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki állandóan azon óbégat, hogy az anyja ilyen meg olyan qrva, utálja mint a franc, meg elmondja mindennek azért, mert anno elváltak az apjával, és hogy szokott pasizni (egyébként tényleg csinos nő, simán kinéz 30-nak), de közben a srác úgy váltogatja a csajokat, mint más az alsóneműjét, ráadásul kegyetlenül bánik velük, hülyíti őket, aztán amikor megvolt neki a csaj, kidobja, mint valami használt rongyot. Akkor ő milyen jogon számoltatja el az anyját, amiért nem vonult zárdába? Csak nekem tűnik ez kettős mércének?
2016. ápr. 21. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
Talan o jobban ismeri az anyjat, es valoszinuleg azert valtak el mert mar akkor se volt egy szenteletu asszony...
2016. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
Ha szentéletű lett volna, elő sem áll a probléma, mert a szűzen fogantatás már elég régen kiment a divatból.:-) Férfimintát pedig apuci ad a fiának, nem anyuci. Abban lehet igazság, hogy a nőkre vetíti ki az utálatát, amit az anyja iránt érez, kérdés, hogy ennek az utálatnak mennyire van alapja. Az valóban kettős mérce, hogy a férfitól az derék dolog, ha virágról virágra száll, de független nőtől elfogadhatatlan - márpedig ha a haverod már a nőit váltogatja, akkor valszeg kinőtt abból a korból, amikor 0-24-ben szüksége van az anyjára.
2016. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
14: jo, mindegy, a kerdes amugyse arrol szol hogy szep dolog-e vagy sem (sztem inkabb nem), hanem arrol hogy ehhez mi koze a sracnak. Arra meg a valasz az, hogy konkretan az egvilagon semmi.
2016. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Férfimintát pedig apuci ad a fiának, nem anyuci."


Ha van neki apucija. De nem biztos, hogy volt, mivel elváltak. Akiket én írtam, azok is max. csak annyira emlékeznek az apjukból, hogy építőkockázott velük, meg aztán jött a válás, nem sokkal később a halála, a gyerekek meg úgy nőttek fel, hogy az anyjuk szart rájuk, mindig volt valami új hapsija, aki fontosabb volt, de azokat is rendszeresen váltotta és csalta. Így a mintát azokról vette, akik kefélik az anyját egy darabig, aztán jön helyettük megint egy másik, meg szépen megállapította, hogy nők azok ilyenek.

2016. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verébnek,hogy nagyfejű:D
2016. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14: pontosan.
2016. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem volt ő már annyira kicsi, amikor elváltak, úgy tudom.


Mitől jobb az ha a két szülő csak marja egymást? Hát akkor váljanak el. De szerintem attól mert valaki elvált, attól még nem kell remeteként élnie. Ha apukának lehet másik nője, akkor anyukának miért nem lehet másik pasija? Haverom elhanyagolva sem volt, mert azért mindent megkapott amit csak kiejtett a száján, az anyja a mai napig lesi minden szavát.


"Mondjuk azért, mert szexuális életek között is van különbség.

Más az, hogy van egy tartós kapcsolata meg megint más, hogy a falu rongya."


És a kettő között nincs átmenet? Csak fekete van meg fehér?


Nem védeni akarom az anyját, de szerintem egy kapcsolat két emberen múlik, ha gyereket vállalnak, ha elválnak, az is két ember viszonyán múlik.

2016. ápr. 22. 14:53
 18/20 anonim ***** válasza:

Az is egyfajta férfiminta, hogy lepattanunk a családtól egy másik nővel.

Nekem nem tisztem védeni az anyát, nem is ismerem, de azt az elvárást eleve röhejesnek tartom, hogy éljen magányosan a gyerek kedvéért, akinek egyébként már megvan a maga élete, társasága.

2016. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem várja el, hogy remeteknét éljen, meg ne legyen kapcsolata, de nagyon elszaporodtak azok a nők, akik egy-két gyerek kipottyantása után kattannak be és a legkevésbé sem a gyerekük a fontos, hanem a tollászkodás a pasizás, a gyerek száját meg betömik zsebpénzzel, meg ezzel-azzal, hogy ne legyen vele gond, mert ők most végre "élnek"! Ez se apában, se anyában nem jó. De mivel a gyerek többnyire az anyjával marad, az apjáról max. hallhat ilyet, ha az anyja olyan, hogy állandóan az apját ócsárolja a gyerek előtt, de ha az anya csinálja ezt, akkor végig és nézheti minden egyes nap.
2016. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
A leggázabb meg az, aki meg nem csak azért foglalkozik alig a gyerekével, mert megfeledkezik róla a nagy hapsizásban, hanem tudatosan nem foglalkozik vele, mert égeti őt, a dögös szingli nőt, a kölök.
2016. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!