Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudják megérteni!?...

Miért nem tudják megérteni!? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Most tényleg velem lenne a baj?


Anyám folyton azt mondja hogy milyen értetlen vagyok.Közben én 4 éve hajtogatom neki hogy mikor lehet végre saját szobám.Ez meg is lehetne oldani csak annyi hogy apámmal szobát cserélnék.


Ma 4szer elmondtam hogy Nem kérek dinnyét!Azért el sem telik 1perc "Gyere dinnyét enni"

Na jó megyek nem veszek össze ilyen kis dolgon.Apám már mondja az 3szor ugyanazt ami már elsőre is hótt unalmas volt.Na 3szorra szóvá teszem hogy nem érdekel.Aztán meg megkérdezi hogy miért,anyám közbe fintorog hogy hagyjam abba!Aztán most meg kérdezgeti h mi bajom van!


Meg hogy ne vágjak pofákat!Nem értem mi a fintor a dühös arckifejezésen!Nem minden embernek szive joga h milyen fejet vág?Ha szar kedvem van nem fogok én majd neki mosolyogni...


Meg hogy értetlen vagyok mert nem csukom le utána a TVt mer ugye azt hittem h klotyóra ment én meg filmet néztem fülhalgatón.


Most miért nem lehet annyi magánéletem hogy saját szoba meg ha bejön ne kezdje el lesegetni h mit írok a naplómba.Ja tegnap meg azon is kiakadt h letakartam a naplómat.


Most akkor velem van a baj?


12/L


2015. aug. 6. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

12 évesen miért kell neked saját szoba? Nekünk még 19 évesen is egy szobánk volt a nővéremmel és a nagymamámmal. Semmi gondunk nem volt emiatt.

Te is kibírod külön szoba nélkül.

2015. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Nyilvan oka van annak, hogy nem alszanak egy szobaban. Te errol talan nem is tudod a teljes igazsagot.


En megertem, hogy szivas, de sajnos nem tudsz mit tenni ellene.

2015. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Első, azért az sem normális dolog.
2015. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért akarok saját szobát mer akkor anyám nem lesegetné percenkét (miközben gépezik) hogy normálisan tanulok e.És ha nem tetszik neki az hogy néha felnézek nem kezdene ordítani h nem tanulok!


Azért mert apámat bunkónak nézi(néha az is)mer vele se lehet normálisan beszélni.Hát ha nem próbálja úgy nem is!

2015. aug. 6. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Első ne beszélj hülyeségeket, az embernek ebben a korban van a legnagyobb szüksége arra hogy néha-néha egy kicsit beforduljon és magányosan töprengjen a dolgokon.
2015. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Ne irj naplot, amit beleirsz azt te ugyis tudod, masra meg nem tartozik. Tartsd fejben.
2015. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez már tényleg önzés,szerintem.Ha meg ennyire nem bírják ki egymással a gyerek miatt sem,akkor költözzenek külön,válási procedúra nélkül.Lehet panelba is menni.

Első:azért nehogy már azt mondd,hogy minden körülmények között az a normális,ha nem,hogy a nővéreddel,de a saját nagyanyáddal alszol.Arra nem gondoltál,hogy valaki egy hót elviselhetetlen öregasszonnyal vert meg a sors "nagymama" címszó alatt?

2015. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kisvárosiak vagyunk...
2015. aug. 6. 17:30
 9/11 A kérdező kommentje:
És a szüleim nem is házasok..
2015. aug. 6. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor még lépni is sokkal egyszerűbb,ha ennyire szar a helyzet.
2015. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!