Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha anorexiás...

Szerintetek ha anorexiás lennék vagy beteg lennék az anyám felfigyelne rám?

Figyelt kérdés
Betegesen hangzik de már nem látok más megoldást. Anyám nem akar idöt szentelni rám és nem akar anyaként viselkedni. Már levelet is írtam neki hogy szükségem van rá mint anya de nem hatotta meg. Továbbra sem érdekli a saját gyereke. Soha nem tudok vele beszélni és soha nem nyújt támaszt amikor szükségem lenne rá. Egyszer majdnem öngyilkos is lettem amiröl tudomást szerzett de továbbra is úgy gondolja hogy ez így teljesen normális. Valami gyógyszertúladagolás vagy ha túlságosan lefogyok és netántalán korházba kerülök arra felfigyelne és elgondokodna?

2016. ápr. 25. 22:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
17. Persze, tarthattok egy nyafogós tininek, de itt komoly háttérről van szó még mellé.
2016. ápr. 25. 23:58
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nyugodtan költözz haza a nagyszüleidhez. Attól, hogy most anyukáddal laksz külföldön, cseppet sem jobb a helyzeted, a leírtak alapján olyan, mintha egyáltalán nem is lenne anyukád.
2016. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
78%
Teljesen normális, hogy ezt érzed. Nem nyafogós tini vagy, hanem szeretethiányos, akivel nem törődik a saját anyja. Ha teheted költözz el és őrizd meg a testi és lelki épségedet, amennyire csak lehet. Bár ezt a fajta szeretetet nem kaphattad meg, vár még más rád. Egy pszichológus sem ártana, őszintén szólva, a saját érdekedben, biztos vagyok benne, hogyha azt meg tudnád oldani, akkor ezek a beszélgetések segítenek, amennyiben őszinte vagy és hagyod, hogy segítsenek.
2016. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem te vagy, akinek a szülinapján elment az anyja a Seychelle-szigetekre? Ha igen, akkor nőjj már fel, bakker. Keress már társaságot a saját korosztályodból, és fejezd be az anyád vérének a szívását!
2016. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, te meg tanulj meg szöveget értelmezni!


Kérdező, hidd el, pont le fogja szrni, apám legalábbis szrt rá, mikor anorexiás lettem. Felőle meg is dögölhettem volna... Nem éri meg.

2016. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
27%

Bocs, de a helyzet teljesen hasonló, külföldön élő 17 éves, aki nyafog, hogy mami nem törődik vele, holott törődik, csak már magával is törődne az az önző dög, miután kigürizte a gyerekei miatt magát. Nagymama idehaza lakik. A 17 éves csaj meg ide írogat a 1st World's problémáival, hogy az anyja elutazott kettesben az apjával a Seychelle-szigetekre épp az ő születésnapján, ez mekkora szemétség, vagy abban verseng apucival, hogy ki ad értékesebb ajándékot maminak.

A csaj pszichiáterre szorul minimum, vagy egy nagy se..berúgásra.

2016. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
Önsajnáltató hisztigép. Valóban, ha a személyiségeddel nem sikerült megszerettetni magad, akkor tegyél úgy, mintha öngyi akarnál lenni, attól majd biztos megszeretnek. Isten óvja a partnereidet, akik szakítani akarnak majd veled...
2016. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%

Még ez is az ő topikja lehet, csak hogy teljes legyen a kép a nemtörődöm anyukáról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2016. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a belinkelt kerdesek is hozzad tartoznak, kerdezo, akkor csak annyit tudok mondani, hogy egy jo erv vagy az abortusz mellett.
2016. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!