Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha édesapátok ezt mondaná...

Ha édesapátok ezt mondaná nektek akkor mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk az élet nagy dolgairól, majd közölte ha újrakezdené neki nem kellene gyerek...és a vicc hogy én vagyok neki az egyetlen lánya és nekem mondta.
2016. ápr. 30. 01:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Az már igen
2016. ápr. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyám mondta, hát mit gondoltam volna... azt, hogy igaza van :)

Nem neki való az anyaság.

Egyébként pedig, tekintve, mennyi vesződséggel jár felnevelni egy gyereket, szerintem nincs olyan szülő, akiben ez életében legalább egyszer ne fogalmazódott volna meg...

Nem hinném, hogy bántásból mondta, csak őszinte volt.

2016. ápr. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Én az gondolnám, hogy berúgott, vagy bedrogozott.

De az úgy van, hogy a bôlcsesség nem jár egyútt a korral. A kor gyakran egyedúl jôn.

2016. ápr. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
mondd el neki hogy megbántott és rossulesett,biztos ki fog engesztelni.és kérdezd meg mik voltak a nehézségek amiért jobb lett volna gyerek nélkül?legalább átadja a tapasztalatait.
2016. ápr. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Mi nem tudjuk, milyen hangvételű volt a beszélgetés. Nekem apum simán mond olyanokat viccből, hogy kár volt értem letolni a gatyát. Pedig én vagyok a mindene. :) Lehet, hogy édesapád sem gondolta ezt véresen komolyan.
2016. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi a probléma ezzel? Nem téged nem akarna, hanem egy helyzetet, amiről anno nem tudta, konkrétan milyen. Millióan vannak, akik ha előre tudnák, milyen nehéz x helyzet, utólag nem mennének bele. Semmi gond nincs ezzel.
2016. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Megkerdeztem volna hogy tehat megbantad hogy vagyok? Vagy csak megkertem volna fejtse ki bovebben mert ez ogy elegge fura kijelentes.. Oke hogy a helyzetet amiben van banta meg de a helyzetet amiben van te alkottad azzal hogy megszulettel, tehat ezt egyaltalan nem lehet maskepp magyarazni. Kimondta kerek-perec akinek kimondja viccesen o is kozli de mas formaban. Viszont az uzenet ugyanaz. Minden viccnek 50%-a igaz. Mint azt tudjuk. En nem tudnek ilyet mondani a gyerekemnek. Persze nehez de ez ennek a szepsege es kihivas az ember eletebe. Nem igy kene megelni..Akil ilyet tudnak mondani azok tenyleg megbantak hogy vagy. Olyannyira hogy az se erdekli oket hogy ezzel megbantanak. Probald vele megbeszelni bar az csak a magyarazkodasra lenne jo. Mar kimondta . Mindegy mit mond utana ezt nem lehet kitorolni.
2016. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Hogy viselkedsz vele? vannak veled problémáik?
2016. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondják, mert nem könnyű velem
2016. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

az én anyukám is mondta nekem már többször, ha arra terelődött a szó, hogy mi hány gyereket szeretnénk a párommal, hogy ő ha újra fiatal lenne nem szült volna egy gyereket se, sőt a nagymamám is mondta már hogy ne legyen egy gyerekem se, a mai eszével ő se szült volna.


... :D ...

2016. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!