Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés anyának lenni...

Milyen érzés anyának lenni meg a párotoknak apának lenni,1 vagy többedik gyerek után?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fárasztó,idegfeszítő,állandó készenlét,felelőség,igazodás,

Csodálat,öröm,lelkesedés,szeretet,Életcél.

2016. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előző véleményét.Valóban nagyon fárasztó.Állandó kialvatlanság,nyugalom hiánya.Pihenés szinte nulla.De emellett megmagyarázhatatlanul jó érzés,mikor hozzád bújik,átölel és megpuszil.Vagy ha csak rád mosolyog.
2016. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem még csak fél éves a babám, így nem érzem fárasztónak egyáltalán. Teljesen belesimult az életünkbe, pedig féltem tőle milyen lesz. Amúgy szerintem egy nagy kihívás hogy a lehető legjobban csináld. Egy hatalmas feladat. A gyerek tökéletesen visszatükröz majd minket, az értékrendszerünket, az egész nyílvánvaló és rejtett motivációnkat, késztetésünket és minden dolgunkat.
2016. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, ezt hiszi egy csomo kezdo szulo, mint amilyen az utolso. Hogy felnyitjak a gyerek fejet, azt toltenek bele, amit akarnak, es akkor logikusan fog reagalni a kolyok. Ez a legeslegnagyobb tevhit, amit egy szulo felreertelmezhet a szerepevel kapcsolatban. :D
2016. nov. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó.
2016. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!