Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy fogadnátok ha a...

Szülők! Hogy fogadnátok ha a tini lányotok bejelentené hogy terhes?

Figyelt kérdés

#tini #szülő #tiniterhesség #terhesség tini terhesség
2016. máj. 5. 16:28
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
70%
Eloszor is elgondolkodnek, h mit rontottam el a neveleseben, masodszor azon is elgondolkodnek, h miert nem vilagositottam fel kellokeppen a szexualis eletrol. Semmikeppen sem fogadnam kitoro orommel.
2016. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
53%
Fejmosással, aztán időponttal abortuszra.
2016. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
42%
megmondanám neki, hogy, ha nagy lány volt ahhoz hogy széttegye a lábát, akkor nagy lány legyen ahhoz is, hogy felnevelje a gyereket önerejéből.
2016. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
36%
Nem fordulna elő, mert én látnám el óvszerrel. Ha mégis megtörténne, leülnék megbeszélni a barátjával, annak a szüleivel és vele, hogy mi legyen. Inkább az abortusz felé terelgetném. És ha nem balesetből történne, kiszabnék rá valamilyen büntetést.
2016. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
85%

Hát, megkérdezném, mik a szándékai most? Felvázolnám a lehetőségeket:

1. megszüli, felneveli

2. abortusz


Amit választ, abban támogatnám. Ha úgy adódik, hogy menne, akkor persze segíteném a gyerek felnevelésében. Van az ismeretségi körben olyan család, ahol a 15 éves lány szült, és a nagyszülők nevelik a gyereket, még elég fiatalok hozzá.

2016. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
46%
5-ös, egy 15 éves gyerek nem látja át a dolgokat, ha azt választja hogy megszüli fogalma sincs róla hogy mit vállal. Saját magát nem tudja ellátni, nemhogy egy gyereket felnevelni, ha pedig nekem szüli a gyereket akkor had legyen már beleszólásom hogy szeretnék-e még 1-et felnevelni, illet tudom-e egyáltalán vállalni.
2016. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
81%
Lehet beleszólásod, de csak javasolhatsz. Orvosi kezelésre nem kényszerítheted, az abortusz is ilyen. Egyszerűen nincs jogod hozzá a beleegyezése nélkül. Ha meg akarja szülni, sajnos megszüli akkor is, ha neked nem tetszik, utána legfeljebb örökbe adhatjátok a picit.
2016. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
28%
#6 nincs olyan orvos, aki úgy csinálná meg, hogy a "páciens" szemében kicsit is látja a nem akarás szikráját.
2016. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
36%
A 15 éves lány még kiskorú. Orvosi abortusz papírokat a szülő írja alá, mert törvény szerint a kiskorú nem teheti meg. Hacsak kézzel-lábbal nem ellenkezik a csaj, akkor bizony elvégzik rajta a beavatkozást.
2016. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
87%

Néhány éjszaka biztos álmatlanul forgolódnék, hogy hol nem voltam képes megugrani azt az akadályt, amelyet bármely nőrokonomnak gond nélkül sikerült. Remélem, hogy nem kerülök ilyen helyzetbe. Ismerősöktől és egészségügyből szerzett tapasztalataim alapján a 14-16 évesek terhességei rendszerint rossz szociális körülményekből származó, lezüllött fiataloknál van, persze még így is adódhatnak "csodák".


Egyébként: rábíznám a döntést. Anyám anno úgy nevelt, hogy bármi baleset történik, ő támogatni fog, és bár a gyermek megszülésére biztatna, de elfogadja, ha másképp döntök. Utólag visszanézve ez nagy biztonságot adott, és valahogy én is így szeretném nevelni a lányaimat.

2016. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!