Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyának,...

Hogyan mondjam el anyának, hogy egyedül szeretnék magamnak ruhát venni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és anya mindig velem jön ruhát vásárolni. Ebből pedig az következik, hogy nem kaphatok olyan ruhát, ami neki nem tetszik, és NEKI nem állna jól. Hogyha elmondom, megmutatom neki, hogy milyen ruhát szeretnék inkább, és hogy nekem nem tetszik amit ő mutat, megsértődik.
2016. máj. 7. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Anya, egyedül szeretnék magamnak ruhát venni.
2016. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Atyaisten!

Tényleg ennyire agyhalott a mai fiatalság, hogy egy 5 szavas kérdést nem bírtok saját kútfőböl az anyátoknak feltenni...

B*ni, inni, csöcsöket kirakni az megy egyedül? Vagy abban is kikéritek net népe véleményét?


Nos, hogy válszoljak is...

Amíg ilyen életképtelen vagy, hogy egy kérdést nem tudsz anyádnak megfogalmazni, jobb is ha nem enged olyasmit megvenni, amiből kilógathatod a csöcsöket meg a valagad.


+1 tanács: diákmunka nyáron, sajá pénzből veszel egyedül amit akarsz....

2016. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
"anya, én kerestem meg azt a pénzt amit ruhára szeretnék költeni, olyat venni belőle magamnak, amit én szeretnék. persze tudom, ha te adsz rá pénzt, akkor jogod van megvétózni a döntésem, de mivel én dolgoztam meg a pénzért ezért egyedül megyek"
2016. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!