Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért viselkednek...

A szüleim miért viselkednek így velem?

Figyelt kérdés

Mindent megcsinálnak helyettem komolyan, apám kirakja elém a tálat, kaját még a hűtőbe se kell benyúlnom érte, anyám hordja fel nekem az ételt miközben gépezek. A szobámba pakolászik hiába mondom neki hogy hagyja békén, kényszeresen bejön és pakol.

Bírom amikor ilyeneket mondja hogy öltözzek fel mert megfázok, bepakoltad a tízórait, viszed a papírt, kérsz vacsororát, vegyek neked tusfürdőt, elraktad az igazolványod? Stb. másik úgy beszélnek velem mint egy 8 éves gyerekkel, soha nem lehetett saját véleményem

20/F


2016. máj. 12. 13:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Anya turkál a cuccaim között és talál egy feles poharat és kérdőre von.
2016. máj. 12. 13:09
 2/7 anonim válasza:
14%
van tesód?
2016. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Én már 38 vagyok, nem élünk együtt, de ha anyumnál vagyok a mai napig ugyanilyen. Lenne, de pl kiszolgáltatni magam nem hagyom, sose hagytam. (Öcsi 34 évig élt a lehetőséggel, még a gép elé hordott kaja után a tálcát se vitte ki, se a szennyest)

Szerencsére mióta megszületett a fiam, rá koncentrálja az erőit inkább.

Ha elindulunk, akkor azért még végigzongorázza ma is, hogy megvan minden? Biztos? Ez is? Azis? :)

Én már csak mosolygok, és bólogatok, ő ilyen, és szeretem, örülök, hogy van.

Fogadd el.

2016. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom, vagy egyke vagy, vagy te vagy a kisebbik? Örök igazság, hogy "a gyerekem mindig a gyerekem marad."( De azért nem mindenkinél ennyire..Nem tudják elfogadni, hogy felnőttél. Kicsit "lemaradtak", mert még valóban annál az időnél tartanak, mikor nyolc éves voltál...És szerintem ez addig nem fog változni, míg el nem tudsz költözni otthonról, és saját családod nem lesz. De azt is nagyon nehezen viselik majd, az biztos.
2016. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Jó ég, én megőrülnék. Költözz el ahogy tudsz, mert ha így meg akkor 40 évesen is ott fogsz ülni. Nőként mondom, hogy ezt a lányok sem szeretik (barátnőre gondolok). Beszélj velük, mondd el nekik, hogy zavar. Felnőtt vagy tartsák tiszteletben, hogy nem kisfiú vagy más. Így nem nősz fel soha, nem tanulsz meg olyan dolgokat, ami alap ha szeretnél saját lábra állni. Konkrétan mosni nem fogsz tudni megtanulni. Ezt mondd el nekik, hogy hagyjanak teret és hogy tanulj meg önállósodni.
2016. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Túl szép vagy kiscica
2016. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
20 éves vagy, mondd meg hogy fejezzék be
2016. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!