Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti engednétek ilyen...

Anyukák! Ti engednétek ilyen szemöldököt a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

[link]

Ha nem, miért nem?

Leginkább csak érdekel a téma.:)



2016. máj. 12. 17:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
Engedném, de arra azért felhívnám a figyelmét, hogy manapság minden sarkcsillagnak ilyen a szemöldöke (halál komolyan, nézz szét facebookon), semmi egyedi nincs benne, ráadás nem is mindenkinek áll jól. De úgy teszi magát utcarongy kinézetűvé ahogy akarja. Gondolom emellé még hosszú vasalt hajad van, az is elengedhetetlen tucat kellék :)
2016. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
"sarkcsillag", ezen szakadok :D
2016. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

#1, köszönöm a választ. Amúgy ha ismernél néhány ilyen "tucat" lányt, rájönnél, hogy nagyon nem egyformák, és ez nekem is csak akkor tűnt fel, amikor már többel is beszélgettem (nem két szót). :D

A kérdés sem rám irányul, se 14 éves nem vagyok, se vasalt hajú.:D

2016. máj. 12. 17:43
 4/42 anonim ***** válasza:
91%

Fogadjunk, hogy te vagy a lány. Szerintem kérdezd meg nyugodtan anyukádat. Ha 10-ből 8-an igent is mondanak itt, attól a te anyukád még mondhat nemet.


Amúgy meg ha megcsináltatod akkor is mi lesz? Legalább megtudod, hogy tetszik-e, ha meg nem úgyis hamar kinől az eredeti forma.


Amúgy a stílust és a személyiséget ne keverd össze. Tudod, szezon és fazon...

2016. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
31%
Ez nagyon szép, persze. Ideális.
2016. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Már leírtam, hogy nem rólam van szó!:D
2016. máj. 12. 17:53
 7/42 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek nem is egyet, és ha nem tizenéves lennél, akkor rajönnél hogy de bizony, nagyon is egyformák :)
2016. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
40%

Miért kellene egyedinek lenni a szemöldöknek? Ennyi erővel senkinek legyen barna a haja, mert nem egyedi.


Nekem is hasonló, és ilyet szeretnék a lányomnak is.

2016. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
45%
Elszomorítana, ha a lányom bohócnak szeretne kinézni. Nem engedném, mert egy 14 éves lányka még kiskamasz.
2016. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

nem ma voltam 14 éves, de azért emlékszek még..akkor a vékonyra szedett szemöldök volt a divat..nekem is olyan volt. [link] ilyesmi vékony volt mindenkinek. (bár a képen a forma nem stimmel,de nem találtam jobbat).

az sem volt jobb "divat" .sőt.

ma legalább a természetesebb forma a menő. ezzel nem lehet nagyon mellélőni:)

nyilván szólnék a gyerekemnek,ha nagyon nevetséges lenne a szemöldöke.de amíg nincs vele semmi gond, nem csinálnék semmit.

2016. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!