Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna ha a...

Szülők! Titeket zavarna ha a fiatok és a barátnője ezt csinálná?

Figyelt kérdés
a fiunknak most lett egy barátnője, fél éve vannak együtt, a gond az hogy a lány heti 4x van nálunk de úgy hogy átjön, szexelnek ( néha elég hangosan) aztán elmegy a lány... nem alszik itt, nem marad sokáig, nem igazán beszél velünk..
2016. máj. 18. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha tényleg hangosan, akkor biztos, hogy elbeszélgetnék a fiammal a dologról. Egyrészt. Mert elég zavaró, ha heti 4x kell a virnyíkolását hallgatnom.


Másrészt nem is biztos, hogy a barátnője. Lehet, hogy csak dugni járnak össze.

2016. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy ez a mostanság divatos "barátság etrákkal" a módi náluk, amennyiben így van, akkor is érdemes finoman megemlíteni, hogy lehetnének diszkrétebbek :) Ha meg barátnő valóban,akkor azért egy idő után ciki lesz a vasárnapi húslevest ilyen előzmények után közösen megenni :) Szóval egy finom célzás és beszélgetés a sráccal mindenképp megéri :)
2016. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

MOndjad meg a fiadnak, hogy "jéé, a barátnődet láttam tegnap Géza kollégámmal. Nem tudtam, hogy ő a Géza nője is. Heti 2× járnak össze. Akkor van még 1 nap a hétből, ezek szerint van egy harmadik pasija is, aki rajtad kívül d.gja. Fincsi.!"

Oszt majd elmegy a kedve a fiadnak.

Ja és mondd, hogy védekezzen, nehogy gyereket csináljon, meg hogy ha mégis teherbe esik, figyeljen oda, hogy nem-e a másik ipséktől van... :D

2016. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehet,hogy a fiadnak ez a lány csak szexre kell.
2016. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves a fiad?
2016. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen, zavarna. Az is hogy a fiam csak ennyibe néz egy nőt.
2016. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
hát megjegyezném, hogy kicsit halkabban ;) meg hogy remélem védekeznek, ha már mi nem tudunk a hangok ellen :)
2016. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vagyok szülő, de engem is zavarna. Ha már átmegy, az a minimum, hogy illedelmesen viselkedik, megkérdezi, nem zavar-e. És heti 4x hallani a szexelést, aztán húz is el? Talán a fiatokkal kellene beszélni, hogy ezt baromi gyorsan beszünteti, mert nem k..va-átjáróház a TI lakásotok... vagy legalább szól előre, és lecsökkenti heti 2re őgy, hogy a csaj nem sikít meg nyög.
2016. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, zavarna. A lakásom nem swinger klub.
2016. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
6-os: Lehet, hogy az a "nő" éppenséggel csak erre jó, semmi mást nem lehet vele kezdeni.
2016. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!