Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyedülálló anyukák, mit...

Egyedülálló anyukák, mit csináltok ilyenkor a gyerekkel?

Figyelt kérdés

A héten lett volna egy műtétem, 3 napos bentfekvéssel. Van egy 3 éves lányom akit egyedül nevelek (meghalt az édesapja), az egyetlen rokon az édesanyám aki megígérte, hogy haza utazik, de végül nem tudott jönni. Ma voltam az orvosnál és nem akartak kiengedni a kórházból, sírtam szinte könyörögtem és így hétfőre írták ki a műtét időpontját és alá írattak egy papírt, hogy saját felelősségemre jöttem el.

Hívtam anyát de nem tud jönni.

Ilyen esetben, mások hogy oldják meg? Biztos vannak/voltak már mások is így, kiváncsi lennék ők mit tettek? Köszönöm a válaszokat/tippeket.


2016. máj. 20. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont nem volt ilyen eset. Más rokon vagy barát, akiben megbízol nem jöhet szóba? Legvégső esetben valami babysitter vagy valami napközi?
2016. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szomszédokhoz?
2016. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen esetben bemehetsz a családsegítőhöz, akik tudnak gondoskodni helyettes szülőről.

Egyébként se szomszéd, se egy ovis kisbarát anyukája nem vállalja?

2016. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekosztalyra is felveszik különleges esetben. Amúgy bébiszitter, szomszéd, barát. Nem létezik, hogy senki nincs
2016. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy milyen műtét?
2016. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Sajnálom. Egyébként nem tudom mit tennék. Imádkozom, hogy ne legyen ilyen, mert én sem rudnám hova tenni bölcsi időn kívül sehova.

Sok szerencsét és gyógyulást!

2016. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom megérteni, hogy lehet az, hogy egy felnőtt nőnek egyetlen olyan barátja sincs, akire ilyen esetben szamithatna
2016. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Babysitter, szomszéd, barátok, gondolkodás és agy használata.
2016. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Anya külföldön él a férjével, édesapámról nem sokat tudok, elváltak nagyon rég, nemis ismertem.

Anya családja valahol vidéken élnek, talán ha kétszer vitt le oda, de nagyon kicsi voltam. Barátaim itt nincsenek, mert hosszú idő után költöztem vissza ide.

2016. máj. 20. 20:09
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
csaladsegito, vagy fogadott babysitter, ovibol valamelyik ovonenit megkerni esetleg.mondd meg, hogy nincs mas valasztasi lehetoseged. szoritok h sikeruljon, ird meg h mi lett.
2016. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!