Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy szeretnék vemégre együtt aludni a párommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt, és még nem aludtunk együtt. Én 16 vagyok ő 20. Nagyon szeretjük egymást. De a szüleim semmit nem engednek meg nekem és nem is olyan jó a szüleimmel a kapcsolatom hogy mindent elmondjak nekik mert nem mindig érdeklik. Nem tudom hogy mit tegyek. Tegnap megkérdeztem édesanyám hogy mit gondol erről az ötletről. Azt mondta valamit elcseszett a nevelésemben és hogy se pszihikailag se biológiailag nem vagyok jó még ehez, pedig en nem a szexre kérdeztem rá. És azt mondta hogy ő nem akarja hogy a falu minden lakója ezrn csámcsogjon. Az én érzéseim nem érdekli

#szerelem #probléma #együtt-alvás #Szülő gyerek viszony
2016. máj. 21. 09:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

16 éves szűz lány és a szex.

"Pasi: Csináljuk.

Csaj: Nem

Pasi: Naaa.

Csaj: De tényleg korai még.

Pasi: Na jó, itt egy kis boroskóla, tévézzünk inkább..."

A 20 éves egészen biztosan csak aludni szeretne.

Mindennek ellenére kapcsolatban élő 16 éves lányt tiltani ettől őrültség, csak a gyepes szülők csinálnak ilyet, amivel elérik hogy a lányuk hazudjon. Semmi bizalom a felek között, marad a félrevezetés. Nem baj, néhány szülő igényli a hazugságot. Csináld azt amit az egyik válaszoló mondott, szerezz alibit egy barátnőd segítségével.

Ha majd felnőttél, kiszabadulsz a falusi térfigyelő környezetből ahol mindenki azt lesi, kin lehet csámcsogni a háta mögött.

2016. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%

16 évesen ismertem meg a barátomat, aki egy évvel idősebb nálam. Először akkor aludtunk együtt, amikor 3 hónapja voltunk kapcsolatban. Az ottalvás másnapján lettem 17 éves. Rá két hétre aludtunk együtt megint, akkor szexeltünk először. Nekem se engedte meg anya elsőre, de mondtam neki, hogy úgyse szexelni akarok, plusz szerintem hülyeség ezt tiltani, nem ettől lesz valaki testkereskedő vagy a falu szégyene. Megengedték apával. Mondjuk nekem jó a kapcsolatom a szüleimmel, szóval nem kellett sokáig győzködni őket, csak leülni, és megbeszélni. Több, mint 3 éve vagyunk már együtt, hétvégén mindig egyikünk ottalszik a másikál, szerint ez így korrekt.

Mondd anyádnak, hogy a szex miatt ne féltsen, már hónapok óta nem vagy az (ha igaz, ha nem). Így legalább nem ezen fog fennakadni. Egyébként nem értem, miért kell ezt egy 16 évesnek ennyire tiltani, basszus mégse egy 13 éves kis mojfing vagy már. 😄 Harcolj és lázadj, különben semmit nem fognak engedni, és tisztában lesznek azzal, hogy korlátozható vagy. Ez a legrosszabb, mert majd még 20 éves korodban is meg fogják mondani, mit szabad csinálnod, és mit nem. Még most, csírájában taposd el ezt a dolgot.

19L

2016. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%

Hááát, ez nagyon durva.

Én 16 évesen már 1 hónap után együtt aludhattam a 19 éves barátommal... És 7 (!) hónap után történt meg az első szex.


Nem lehet, hogy azzal is baja van, hogy "egy idegent kell kerülgetnie a lakásban"? Sok ilyen ember van. Te sem aludhatsz náluk?

2016. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Itt, talán a falu szó a kulcskérdés. Sok kis faluban, egy ilyen együtt alvásért, gyorsan kikiáltják egy nagy K-nak. Valószínű, a szüleid ettől tartanak a legjobban.
2016. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#12 vagyok.

Én is faluban lakom, de lesz@rom, ki mit gondol, ahogy a családom többi tagja is. Most ennyi erővel attól is mondhatnak bármit az öregasszonyok, ha kora délelőtt sétálok el a boltba barátommal (akár itt aludt akár fél órája ért ki a busszal). Nem mások elvárásai szerint élem az életemet.

2016. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
41%

Majd jön a következő kérdés, hogy "először aludtunk együtt a párommal és véletlenül elfingtam magam, elhagy emiatt?" meg "5 napja nem szartam, mert a pasimnál alszom..."


Én azt mondom ez nem korfüggő, mindenki akkor aludjon együtt a párjával, ha már nem ciki puki, meg a kaki téma. 16 évesen még nehezen dolgozza fel az ember ha a szerelme az orra alá fingik, biztos anyukád is emiatt aggódik. Nem szeretné, ha emiatt szétmennétek, hisz olyan rendes fiú, még a szex se jut eszébe...

2016. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

Közel 1 éve vagytok együtt, anyádnak már leeshetne, hogy aminek meg kellett történnie, nyilván rég megtörtén és nem egy aktuális tinihóbort a kapcsolatotok.

Alapvetően a vele való kommunikáción kéne javítani és megértetni, hogy nem vagy már kisgyerek és egyszerűen igényed van arra a kapcsolatodban, hogy a pároddal aludj és mellette ébredj.

2016. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%
11 hónap... és nincs szex... vmi tényleg gáz van veletek.
2016. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
Hol írta hogy nincs?
2016. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
57%

Háát... a falusi térfigyelő tényleg egy jó indok, de mintha nem is érdekelnéd a szüleidet.

Titokban ott aludni? Hülye ötlet, úgyis kiderül...

Amúgy meg fiatalnak tartalak én is a szeretkezéshez, de amúgy döntsd el, hogy zavarna-e, ha pletyka tárgya lennél.

Egyébként fiatalon engem is zavart volna de már nem érdekelne.

Én úgy csinálnám, hogy nem szólnék nekik hogy nálam alszik, utólag tudnák meg.

2016. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!