Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy szeretnék vemégre együtt aludni a párommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt, és még nem aludtunk együtt. Én 16 vagyok ő 20. Nagyon szeretjük egymást. De a szüleim semmit nem engednek meg nekem és nem is olyan jó a szüleimmel a kapcsolatom hogy mindent elmondjak nekik mert nem mindig érdeklik. Nem tudom hogy mit tegyek. Tegnap megkérdeztem édesanyám hogy mit gondol erről az ötletről. Azt mondta valamit elcseszett a nevelésemben és hogy se pszihikailag se biológiailag nem vagyok jó még ehez, pedig en nem a szexre kérdeztem rá. És azt mondta hogy ő nem akarja hogy a falu minden lakója ezrn csámcsogjon. Az én érzéseim nem érdekli

#szerelem #probléma #együtt-alvás #Szülő gyerek viszony
2016. máj. 21. 09:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem sem hiszem hogy engednem. Persze ettol meg nem vagnam a fejehez hogy eretlen, es elcsesztem a neveleset. A bizalomrol mindenkepp uljetek le beszelni, szerintem is a baratoddal kozosen, de az alvas temat jegelni kene. Nekem a szuleim azt mondtak 18 eves korom elott nem engedik, de en nem is akartam. Viszont ahogy elmultam 18, elso ejszaka mar velem aludt a parom. :) Kompromisszum :) Nem hulyeseg :) L/22
2016. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%
Anyudnak tök igaza van. Tanulj inkább. Én sem engedném a lányom közelébe a kis pelyhestökűeket. 33/F
2016. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is kora még, 16 éves vagy. Az én gyerekemet sem engedném. Tinikapcsolatnak nem része az együttalvás.
2016. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!