Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy a barátom nálunk aludhasson?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 8 hónapja együtt vagyok a barátommal, de a szüleim nem engedik meg, hogy egymásnál aludjunk. Nem mondják meg az okát, csak összeveszünk rajta állandóan. Nem értem, miért ilyenek.
2016. máj. 22. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Adjatok nekik egy utónév könyvet, hogy reggelre válasszanak egy fiú és egy lánynevet.
2016. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

18 éves vagy.

Na miért nem akarják? Mert abból szex lesz.

A szülők meg nem szeretik azt a tényt belátni, hogy az együtt alvás nélkül is megtörténik.

Na meg én se csattanék ki az örömtől, hogy ha a lányom megkérne, hogy aludjon itt a barátja, és tudom, hogy az én házamban fogja magáévá tenni.

2016. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Aludjatok egymasnal akkor titokban...majd idovel megenyhulnek..
2016. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Orfeus ***** válasza:
88%

Persze, aludjanak titokban egymásnál, biztos nem venné észre muterom se ha hazavinnék egy lányt, haggyad már.


Hát ha szexelni szeretnétek akkor én azt tudom mondani h tegyetek félre egy kis pénzt és aludjatok egy szálodába, nem drága annyira, szép élmény lehet, kellemes környezet, ott biztos nem fog senki belétek kötni.


Egyik haveromék is így csinálták, elég durván zsémbesek voltak a szüleik, és azt mondták nem bánták meg, azóta összeköltöztek stb.

2016. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Mondd meg nekik, hogy már nem vagy szűz.

Mikor először ott akartam aludni a barátomnál, a szüleim korainak tartották, pedig előtte is jártam fel hozzájuk, csak nem aludtam ott. Megmondtam otthon kerek-perec, hogy már nem vagyok szűz, pedig gondolhatták volna. Utána nem akadékoskodtak.

2016. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

"Anyu apu szeretnék dugni a csávómmal és inkább itthon mint egy házibuliban részegen ahol még nyolcan átmennek rajtam"


Ez szerintem elég hatásos.

2016. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Tudom, rettentő ősöreg vagyok a magam 36 évével, de egyszerűen nem fogom fel ezt az új divatot.

Miért KELL kamasz korú gyerekeknek egymással/egymásnál aludni?!


Tudom, dugtok. És..?!

Mi is csináltuk, mondjuk nem úgy váltogattuk a partnereket, mint ahogy most divat lett, és akár két-három évig is csak találkozgattunk, aztán hazamentünk aludni. És én is rettentően vártam, mikor összeköltöztünk, hogy végre együtt aludjunk.


De ez már olyan az én vén fejemnek, mintha ez is csak divat lenne, ha a Gizinek meg a Mancinak megengedik, akkor én is akarom!!


A fiatal felnőttek évszázadok óta szexelnek egymással, ha szerelmesek, mégis csak az utóbbi 5-10 évben lett élet-halál kérdése hogy "gyerekek" egymásnál aludjanak - vagyis a másik szüleinél.


Engem meg személy szerint irritál az is, ha vendégek jönnek, nem hogy a gyerekeim épp aktuális szexpartnereit kerülgessem minden reggel meg este, fizessem a rezsit utánuk (mert ugye fürdik, mosdik, WC-t használ, és nálunk illik az ételből is megkínálni, aki itt alszik), és ez heti két-három alkalom esetén igenis jelentős terhet tud jelenteni a szülőknek.


Aki nem hiszi, az költözzön össze a pasijával egy albérletbe, és láss csodát, tényleg lesz rezsi, amit ki kell fizetni, ha "csak" heti háromszor zuhanyoztok szex előtt/után, pisiltek, villanyt kapcsoltok. És majd AKKOR mondd azt, hogy az nem egy jelentős összeg...


A szüleid inkább az én korosztályom, tehát ők is így gondolják.

Plusz a szülők többségénél van még egy szempont, a "mit szólnak majd a szomszédok".

Az egy dolog, hogy a Sárikának udvarlója van, de ha a Sárika udvarlója este jön, reggel megy, akkor ország-világ tudni fogja, hogy a Sárikát épp ki keféli, és bizonyos kor fölött ez már nem olyan menő, mint hiszitek, mondjuk a 60 éves szomszédnénik úgy felháborodnak rajta, hogy a boltban is ez a fő téma a következő két hétben.


Szexeljetek, védekezzetek, élvezzétek, nem érdekel senkit.

De a felnőttek életének a része, hogy együtt aludnak.

Tehát HA lesz saját albérlet, saját lakás, saját ággyal, oda azt és úgy engedsz, ahogy akarsz, egyelőre meg a szüleid eldöntik, hogy kit engednek a házukban ott aludni. Ennyi.

2016. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, nehogy belehalj, hogy egy szelettel több hús fogy el...
2016. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, csak annyit mondanék, hogy szűz vagyok és ő az második barátom...
2016. máj. 22. 23:03
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

7-es: hatalmas bohóc vagy..


A következők az indokaid a kérdésben:


- hú hát mennyibe kerül már egy családi házban ha plusz egy ember lehúzza a vécét és kapcsolgatja a villanyt.

- mit szól már a szomszéd néni


Ez nevetséges... Megértem, ha neked nem tetszik a dolog, el is fogadható, de ezek milyen indokok?

2016. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!