Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg a szüleimet,...

Hogyan kérjem meg a szüleimet, hogy a barátomnál aludhassak? 18/L

Figyelt kérdés

a szüleim szigorúan vallálsosak, elítélik a házasság előtti szexet, ezen kívül meggyőződésük, hogy a barátom (1 éve vagyunk együtt) nem az igazi, még fiatal vagyok és majd válogatok a fiúk között..

emellett tudom hogy azt mondanák, hogy könnyűvérű vagyok, mit gondolnának a család barátai, a szomszédok, meg úgyis csak teher lennék a fiú családjának ha ott alszom, ez az egész macerás stb stb...

már egy fél éve lefeküdtünk egymással amiről persze nem tudnak a szüleim ( félek hogy ki is tagadnának)... de most tényleg csak alvásról lenne szó


2016. máj. 15. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

18 éves vagy?minek gyözködnéd?Oda mész ahova akarsz és azt csinálsz amit akarsz.Nehogymár kérezkedni kène. Ha pedig te igy látod jónak ájj elejükbe és magyarazd el:

" anyu apu figyeljetek már 18 eves vagyok torvenyesen felnőtt és szeretnék a páromnál alidni. Szeretjük egymást ha tetszik ha nem én ott fogok aludni.Gondoljátok át ti is hogy már nen kisgyerek vagyok."

2016. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Mondd meg nekik, hogy már fél éve szexuális életet éltek. Pár nap durci lesz, de majd megszokják.
2016. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Ezt a kérdést mintha én tettem volna fel kb. 3 éve.Ismerős érzés, mind a vallásos szülő, mind a többi.

Előszöris 18 éves vagy innentől kevesebb beleszólásuk van a dologba. Próbáld meg szépen az engedélyüket kérni, ha ez nem válik be, de látod rajtuk hogy talán később megpuhulnak, (és persze jóban akarsz velük maradni) akkor legyél türelmes, de ha ennek egy szikráját sem látod, akkor viszont erőszakoskodnod kell, mert máshogy nem fog menni sajnos. A szülők nem változnak. Sok-sok veszekedéssel, de utána belefognak törődni a dologba.

2016. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én fognám magamat el mennék durciznának nem érdekelne ,meg meg mondanám hogy a f...sz nrm csak este áll fel es simán megoldjátok azt nap kozbe is
2016. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Lázadj, basszus 18 éves vagy, nem 13!

Közöld így: anya és apa,holnap este Marcinál alszok, meghívott a családja. Délután megyek, másnap délelőtt jövök. Kész.

Nem kérdezni kell, közölni. Sajnos az ilyen fafejű szülőkkel máshogy nem megy... 😒

19L

2016. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18 evesen nehogy mar meg engedelyt kelljen kerned ilyesmire a szuleidtol! Csak kozold veluk. :) tudom, hogy a konfrontalodas kenyelmetlen, kellemetlen dolog, de hany eves korodig akarod meg azt a latszaz-eletet elni, amit ok elvarnak toled? Felnott no vagy.


23N

2016. máj. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Azért állj!


FELNŐTT csak akkor lesz, mikor EGYEDÜL eltartja magát.


A szüleid fizetik a rezsit, mindent, ők a adják a kajt, úgy érzik, beleszólhatnak.

És meg is teszik, ahogy látom, te pedig csak óvatosan keménykedj, mert amilyenek, simán kirakhatnak.


Az én mostohaanyám is ilyen volt, 22 évesen egyszer mentem el a barátnőimhez, simán kizárt a lakásból, és 4 órát ücsöröghettem éjszaka a hidegben, mert még a telefonját is kikapcsolta, nehogy szólhassak neki.

2016. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem felnőtt, hanem nagykorú. Azt csinál, amit akar, és ennyi. :) Ha ezért kitennék, az a szülőket minősítené.
2016. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!