Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezek után lehet még normális...

Ezek után lehet még normális kapcsolatom a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Most lesz 5 hónapja hogy együtt vagyunk barátommal és szüleim is nagyon kíváncsiak voltak már rá szóval átjött hozzánk.

Nos, szüleimről annyit, hogy nem szeretik ezeket a "vad dolgokat" mint pl piercing. Barátomnak(19) pedig rasztahaja van, mondtam is neki, hogy lehet ez is szóba kerül, de nem érdekelte, mert már így is voltak, akik megszólták miatta, szóval tudja kezelni.

Hál'istennek normálisnak találták, de elkezdett mesélni a múltjáról. (Drogozott, minden hülyeségben bent volt, éjjel-nappal a barátaival volt) Viszont azóta változott, de szüleim mondták, hogy egy ilyen ember akármikor újrakezdheti a régi dolgait. Sőt meg is tiltották, hogy találkozzak vele. Egyébként próbáltam szüleimmel beszélni, szóval ez az opció kilőve. Veszekedés lett a vége. Mondtam nekik, hogy ők is láthatták mennyire normális, amíg el nem kezdett mondani olyan dolgokat magáról, amit mások inkább el sem mondanának, de barátom csak korrekt dolognak tartotta, hogy ha ilyeneket is tudnak róla.

Ez 2 napja történt, azóta szinte nem is beszélek szüleimmel. Vagyis ők nem beszélnek velem, mert én próbálkoznék, de mindig lezárják annyival, hogy nagyot süllyedtem a szemükben.


2016. máj. 22. 19:01
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy 16/l vagyok
2016. máj. 22. 19:01
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Igazuk van.
2016. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Igazuk van. 19 éves és drogos "múltja" van?! Gratulálok.
2016. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Ne izgasd magad. Majd jön a következő, akinek tele lesz a teste tetoválással, meg a többi. Neked nyilván nincs még kiforrott ízlésed, a szüleidnek meg jóval több tapasztalata van. te most a rózsaszín ködben csak az ellenségességet látod veletek szemben. A 19 éves barátodnak sem nőtt még be a feje lágya és azt hitte, hogy a szüleid előtt is kimutathatja az ő kivételes személyiségét azzal, hogy mindent elmond saját magáról. Ez nem korrektség, mert nem vizsgálóbírók előtt volt, hanem maga a tökéletlen ökörség.
2016. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Azért a barátod sem komplett, ha épp csak találkozik a barátnője szüleivel és máris arról kezd beszélni, hogy drogozott és milyen hülyeségeket csinált. Szép bemutatkozás. "csak korrekt dolognak tartotta, hogy ha ilyeneket is tudnak róla" - semmi szükség arra, hogy rögtön elmesélje a zűrös dolgait, egyáltalán nem tartozik ez a te szüleidre, sem az első találkozáskor, sem később. Nem csodálkozom, hogy nem volt szimpatikus nekik.
2016. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy korrektségnek gondolja, de egyáltalán nem normális, hogy az ember két perc után arról beszél idegeneknek, hogy régen drogozott. Teljesen érthető a szüleid reakciója, valószínűleg sokkolta őket a barátod őszinteségi rohama, és abban is van valami, hogy 19 évesen azért még nem feltétlenül olyan kiforrott személyiség, hogy akkor most ki lehessen jelenteni, hogy teljesen megváltozott.
2016. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a pasid sem gondolta volna h anyádék ígyagukra veszik z Ő multját!

Inkább most tudódjon ki, mint később!

Szerintem helyes volt, hogy el mondta!

:))

2016. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
**magukrA**
2016. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Lehet velük normális a kapcsolatod, de válogasd meg a barátaidat. Legalább addig, amíg beleszólhatnak. Én is vasvillával kergetnék el egy (volt) drogost a lányom közeléből.
2016. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Okés, hogy valaki őszinte akar lenni, de miért pont az első találkozáskor? Mindenkinek vannak olyan dolgai a múltjában, amiket inkább meg nem történtté tenne, még se azzal kezdjük az ismerkedést egy idegennel, hogy beszámolunk ezekről...

Elég furcsa a barátod.

2016. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!