Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyám mások előtt...

Normális ha anyám mások előtt is leszól, lejár engem?

Figyelt kérdés
Ha nem segítek neki, akkor az a baja, ha segítek akkor meg az a baja, hogy miért nem olyan tökéletesen csinálom a dolgokat mint ő, és akkor képes pl. a takarításhoz való eszközöket is kivenni a kezemből. Más előtt is mondja azt hangosan hogy na én bezzeg nem segítek neki semmiben.
2016. máj. 25. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tökéletesség mániás?Azt hiszem így lehetne leírni.

Ezzel nem fogsz tudni sok mindent kezdeni,mert bármit teszel nem lesz jó.Maximum elmondod Neki,hogy Neked ez rosszul esik amit csinál,lehet akkor vissza vesz egy picit.

Sok sikert!

2016. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már ezt mondtam neki hogy ne járjon le mások előtt, még is újra és újra megcsinálja.
2016. máj. 25. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sokáig úgy szerettem takarítani, amikor anyám nem volt otthon - pont ezért. A "végeredmény" tetszett neki, de ha a szeme előtt csináltam, folyton kritizált:S

Főzni most sem főzök neki (ha egyedül vagyok, vagy apámnak igen), mert mindig megkritizálja. Így ha ő is itthon van, akkor ő főz, ünnepekkor meg én sütök (mert ahhoz meg neki nincs türelme). Így mindenki megelégedésre "felosztottuk" a konyhát.

Próbáljatok meg valami felosztást / beosztást csinálni.

Az, hogy kritizál... nem mindegy, ki előtt teszi. Ha pl. közeli barátnői előtt, az azért emberileg érthető, gondolom, te is panaszkodsz a szüleidre néha a barátnőidnek:S Még ha nem is valami szép dolog, mindenkinek jobb, ha az ember kiengedi a gőzt.

2016. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőinek, ha nem ismerősök előtt is. Pl. valaki nálunk van, és pl. nem készítem el hamar a kávét (úgy ahogy ő gondolja) annak aki nálunk van, leszól engem hogy lusta vagyok, meg utána mondja hogy soha nem segítek neki.
2016. máj. 25. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lejár, hanem lejárat.


Ha ennyi nem jöttök ki, akkor költözzetek külön. Ez megszoksz vagy megszöksz helyzet.

2016. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy ha csinálok valamit is, akkor is azt állítja semmit sem csináltam, miért hazudok neki.
2016. máj. 25. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom sok a szabadidő a családban. :)

Ezek tök felesleges dolgok.. mi értelme ilyeneken problémázni? Fura.

2016. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Látom nem csak az én anyám ilyen. Öreganyám isten nyugosztalja, na ő aztán nem kispályázott. A lépcsőház előtt a padon habzó szájjal qrvázott állandóan, sőt még azt is állította hogy p....i vagyok és még meg is nevezte az illetőt, hogy kivel. Szegény ugyan úgy lesett mint én, hisz életünkben a sziánál tovább sem jutottunk.A mocskos szája miatta nagyon sok emberrel össze veszett.Ja még annyi mielőtt bárki bármit is írna, nem voltam, vagyok és soha nem is leszek az aminek beállított.
2016. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!