Molesztál? Ez normális?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Elváltak a szüleim, anyával lakom és apához hétvégente megyek egy napra. Nem érzem jól mellette magamat mert egyrészt nem nagyon találjuk a közös hangot, másrészt pedig vannak elég furcsa megnyilvánulásai. Például ma az történt hogy nagyon fájt a fejem, lefeküdtem ott náluk a kanapéra, a hasamon feküdtem ő meg csak odajött és beleharapott a fenekembe....van hogy csak úgy megfogja a combom, egyszer a fenekemet is megfogta. Nem tudom hogy ezek nála mit jelenthetnek mert ő olyan ember aki elég zárkózott érzelmileg. De engem nagyon zavarnak, ha feszülősebb ruhában vagyok nála akkor már rosszul érzem magamat mert olyan mintha nézegetne. Anyának csak egy két részletet mondtam el és mondta hogy régen amikor házasok voltak akkor őt is folyton fogdosta és elég erőszakos volt. Szerintetek mit csináljak?

2016. máj. 29. 18:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Beszelj anyukaddal mindenkeppen, es apukadtol se felj. Nyugodtan mondd meg neki, h NE csinalja ezeket, m nem vagy mar 5 eves. Persze, nem normalis dolog igy elsore, de ez mindig attol fugg, h mi a megszokott a csaladban. Vhol megszokott az, h meztelenul flangalnak egymas elott a csaladtagok, vhol meg nem. egy NORMALIS apanak a szemeben a lanya mindig a lanya marad es nem a not latja benne. Hangsulyozom, normalis apanal, nem aberraltnal termeszetesen. Szerintem, ha szolsz neki, h ne csinalja es apad a nem aberralt kategoria, akkor visszafogja magat. Ha elkezd eroszakoskodni es tovabbra is csinalja annak ellenere, h szoltal neki, akkor a helyedben soha tobbet nem mennek hozza es megszakitanam vele a kapcsolatot.

Anyukaddal viszont mindenkeppen beszeld meg es ne erezd elotte kinosnak ezeket.

2016. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Talán az unokatestvéredéknek is időben kellene elmondani, mielőtt apádtól tudják meg elferdítve...
2016. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%

Vagy készíts rejtett kamerás felvételt.


Ha az is rögzült, hogy rászólsz hogy ne csinálja, akkor nyert ügyed van

2016. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Unokatestvéreim még kicsik ahhoz hogy ilyet elmondjak nekik
2016. máj. 30. 19:11
 25/27 anonim ***** válasza:
Úgy értem, apád családjának, akiket ellenetek fordítana.
2016. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ők mindig is egy nagyon kétszínű de összetartó család volt. Én bármit mondok, közel sem fog annyit érni náluk a szavam mint apáé.
2016. máj. 31. 15:13
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is mész hozzá, csak idők kérdése amíg durvábban is bepróbálkozik, ennek elébe kellene menni. Most hogy elváltak és már nincs ott pl. anyukád aki ezt észre vegye nyilván felbátorodott. Nem ártana ezt hivatalos utakra terelni...nem akarok vészjós lenni, de lehet hogy egy kis ido mulva már házon kívül is neki áll "vadászni". Remélem megoldódik, mert ez nem normális!
2016. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!