Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez? Lehet ilyet mondani?

Normális ez? Lehet ilyet mondani?

Figyelt kérdés
Majdnem három voltam mikor örökbefogadtak. Azóta eltelt húsz év. Utóbbi időben megromlott velük a kapcsolatom. Mintha nem egy "rezgésszinten" lennénk, már a közös légtérben is kifáradok és rosszkedvű leszek... Ma összevesztem anyámmal azon, hogy nem hagy gyakorlatilag levegőt sem venni a házba, és mindenbe beleszól, és én meg amúgy is mindenért letorkollom őt, én meg mondtam, hogy tőle tanultam. Erre mondja ő, hogy "akkor tanuljál másik anyától".
2016. máj. 29. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Nem szabad, de neked sem szabad feleselni.
2016. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Akár el is költözhetsz... állj a sarkadra! Felnőtt ember vagy, ne játszd a lelki nyomorékot!
2016. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem szabad, viszont ezt biztosan csak idegeskedésből mondta. Neked is alkalmazkodnod kell, ha így megromlott a viszony, béküljetek ki egy finom vacsora keretében, és beszéljétek meg a dolgot. Hidd el jobb lesz ez így.

De az előzővel egyetértek, költözz el hiszen felnőtt vagy.

2016. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20 évesen már fel kéne nőni nem hisztizni mint valami hisztis tini
2016. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 evesen fogadtak orokbe 20 evvel ezelott, akkor Te most 23 ev korul vagy. Sok ember ennyi idos korara mar elvegez egy sulit, allast szerez es a sajat labara all, elkoltozik otthonrol stb. Felnott ember vagy, teremts olyan korulmenyeket magad szamara, h elkoltozz es a magad ura legyel. Felnott ember vagy, vedd a kezedbe az eleted es ne a neveloszuleidre panaszkodj, akik megiscsak befogadtak es felneveltek.
2016. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!