Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti szégyenlenétek ha...

Szülők! Ti szégyenlenétek ha ilyen gyereketek lenne?

Figyelt kérdés

Megkéritek valamire és szó nélkül teljesíti, de magától nem veszi észre hogy mit kéne csináljon. Nem iszik, nem cigizik de gyakran kávézik.

Jól tanul (az elsők között van) de nem erőlteti meg magát.

Szabadidejében verseket ír, amik bekerültek már a suliújságba is, de mondjuk tudnál róla hogy régebben bántotta magát.

Kevés barátja van és ritkán jár el velük.

Lány létére "fiús" sportot űz napi szinten és fiúsan öltözködik, illetve rockzenét hallgat és hajlik az emo felé ruházatát és haját illetően.

(16 éves)


Az érdekelne hogy ha nektek ilyen gyereketek lenne ti is szégyenkeznétek miatta?



2016. jún. 3. 14:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szégyenkezni miatta?
2016. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy a 16 lány tette fel a kérdést, mert ha nem akkor nagyon szégyenletes szülője van.
2016. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én magam miatt szégyenkeznék, ha a gyerekem bántaná magát...

16 éves kamasztól csak annyit várnék el, hogy a saját dolgait tartsa rendben, normálisan tanuljon, és ha bármilyen problémája van, akkor bizalommal forduljon felém.

2016. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szégyenkezni? Örüljön neki, hogy ilyen gyereke van.
2016. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

2/4


Ott a pont.

2016. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
65%
Pardon # 2/5
2016. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Én vagyok a gyerek. Miért kellene szégyenkezni? Mondjuk, mert gyenge az akaratereje/pszichésen nem oké. Vagy lusta, keveset tanul. Fiús, stb.

Vagy akkor ha lenne gyereketek, mi lenne az ami miatt szégyenkeznétek érte?

2016. jún. 3. 14:56
 8/33 Snorri ***** válasza:
100%
Én nagyon büszke lennék rá, és mindent megtennék, hogy többet ne "bántsa magát". Sokszor el is mondanám, hogy büszke vagyok, és szeretem, és nagyon különlegesnek tartom. Szerintem ezzel minden szülő így van, akinek ilyen gyereke van...
2016. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Jól tanul, verseket ír.. Még büszke is lennék.
2016. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Mi miatt szégyenkeznék, pl ha alpári módon viselkedne, beszélne, inna, drogozna, lopna, stb.
2016. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!