Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így az apám?

Miért viselkedik így az apám?

Figyelt kérdés
Teliszájjal beszèl ezèrt nem èrtem hogy mit mond de ha szólok neki akkor fel van háborodva hogy biztos rossz a fülem. Nagyon rendetlen eldobálja a ruháit a lakásba nem a szennyesbe teszi. Egyfolytában gúnyolodik valamin vagy rajtam vagy anyukámon ès azt hiszi hogy vicces.
2016. jún. 5. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy tahó.Bocsi, de ez van.
2016. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mintha az én apámat hallanám.

Egy az egyben ugyan ezt csinálja, bezzeg ha én csinálom, elkezd velem ordibálni, hogy milyen parasztság hogy teliszájjal beszélek.

Sajnos ez van, nem lehet mit csinálni vele, csak türni.

Vagy felvilágosítani arról, hogy nem kéne ilyeneket csinálnia.

Vagy anyukád nem tud csinálni valamit? Mert ha beszélne vele, a feleségére lehet hogy hallgatna, de persze ez sem biztos.

2016. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anya is hiába szól apának egyik fülèn be a másikon ki,sajnos.
2016. jún. 5. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindezek mellé még jött az én apám alkoholizmusa. Amit 17 éves koromig tűrtem és szépen elköltöztettem otthonról. Vagy tűröd, vagy elpakolod. Sok megoldásod nincs. Változni biztos nem fog.
2016. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!