Mi bajuk van velem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A szüleim (főleg az anyukám) rendszeresen megjegyzéseket tesz rám ok nélkül. Én önmagammal is nagyon kritikus vagyok és tudom hova tudnék fejlődni. Ha azokkal kapcsolatban tesz megjegyzést, azt megértem. Csak az a baj, hogy szerintem az anyukám szinte rajtam vezeti le a feszültségét. Mint mondtam, nem vagyok egy szent gyerek, vannak hibáim. De nem cigizek, drogozok, csak néha néha iszom alkoholt és egy magas szintű gimnáziumba járok, ahol a tanítás nem az anyanyelvemen zajlik. Nagyon sok mindet megteszek, hogy amellett, hogy magamnak, a szüleimnek is megfeleljek, de az az érzésem, hogy neki semmi sem elég. Néha teljesen normálisan beszélek hozzá, semmi különleges témáról, ő meg spontán közbeszúr egy becsmérelő megjegyzést a kinézetemmel vagy akár súlyommal (egy fertőzés miatt lefogytam) kapcsolatban. Azt is mindig megjegyzi, hogy tesiórákon kívül csak egyszer egy héten járok sportolni. (Ez azért van, mert mozgáskoordinációs zavarom van és ezáltal szégyenlek másokkal együtt sportolni) És az ilyen dolgok nagyon fel tudnak idegesíteni, mert nagyon sokszor megbántanak. Próbáltam már az anyukámmal erről beszélni, de nem változott semmi és ez eléggé a kapcsolatunk rovására megy. Mit tudnék csinálni, hogy ez abbamaradjon?
2016. jún. 5. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt amit o..egy idő utan biztos észreveszi majd mennyire nem esik jol a másiknak ha folyton piszkálják
2016. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy mit csinálsz, úgyis fog valamit találni amibe beleköt.

Egyet tehetsz, nem veszed figyelembe.

Az meg nem számít hogy milyen tanuló vagy, meg milyen gyerek. Ha 2-es tanuló akkor miért nem vagy 3-as, ha 4.9 az átlagod, akkor meg miért nem 5.2. Ha meg 5.6 az átlagod, akkor meg az lesz a gond, hogy miért csak 1 tárgyból vagy az OKTV-n első helyezett 4 éve egyhuzamban. Ez ilyen. Mindig bele lehet kötni valamibe.

Az meg senkit sem érdekel, hogy hányan rosszabbak nálad.

Legegyszerűbb hogy nem veszed figyelembe. hátha megunja.

2016. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak létező problémákról beszél ezen mit kel megsértödni

inkább épitő kritika szivleld meg és változtas a rossz szokásaidon

2016. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!