Mi a bajuk velem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és zsidó. Ha bárhova elmegyek bulizni stb. és ha ez kiderül akkor egyszerűen már szóba se állnak velem. A suliba ugyanez megy. Nem csak a suliba, mindenhol. Nincsenek barátaim se senkim. Magányos vagyok. Mindenkivel kedves vagyok mégis ez van. Miért?
2011. dec. 7. 21:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
Mert rasszisták. Erre egyébként elég jó megoldás az, hogy nem mondod el, csak ha már ismernek annyira, hogy a személyiséged és ne a származásod alapján ítéljenek meg.
2011. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert ilyen korcs ez a világ sajnos... Soha nem értettem hogy miért bőrszín alapján kell ítélni... Sajnállak nagyon, biztos nagyon kedves lány lehetsz.. :/ Csak hát ilyen ez a világ 14L
2011. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

tudom,nem oldja meg a problémádat,de én szívesen beszélgetek veled!

válaszom,amit az első is írt!

2011. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
miért árulod el? vagy talán látszik rajtad?
2011. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 bánomisén ***** válasza:
89%

Igaza van az elsőnek, ne mondd el, hogy zsidó vagy, ha ilyen a fogadtatás.

Zsidó ismerőseid, barátaid nincsenek? Ők már csak szóba állnak veled...

Egyébként azt nehéz elhinnem, hogy körülötted mindenki rasszista lenne, egy csomó embert teljesen hidegen hagy, hogy kinek mi a vallása. Bocs, ha nincs igazam, de nekem a kérdésed fake-gyanús, mintha csak provokálni akarnád vele az ittlévőket.

2011. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
37%

Mert az embereknek elegük van a zsidókból.Hiába vagy kedves mégis zsidó vagy..

Tudod amikor megint azt hallja az ember hogy 60 évvel a háború után,és sok-sok fájdalom kártérítés után,amikor az ország a csőd szélén áll megint jönnek a zsidók és megint követelnek pénzt a háború miatt..És az állam fizet megint..Akkor persze hogyha megtudják hogy valaki zsidó az jut az eszükbe,hogy "na lehet,hogy ennek is az apja az egyik aki telhetetlen és még mindig jön a holokauszttal..


Tudod én nem vagyok rasszista,és nem azt nézem hogy fekete vagy fehér valaki hanem hogy milyen ember az illető..De amikor a zsidók így kihasználják az egész világot,nos én is egy kalap alá veszem őket..

2011. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
Mert egyenlőséget vonnak azok közé, akik miatt ilyen szar a világ (tőkések és bankárok, stb.) és a zsidók közé. És egyszerűbb gyűlölni a zsidókat, mint megoldáson gondolkodni, vagy épp tenni valamit.
2011. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 bánomisén ***** válasza:
33%

21:24

Tehát rasszista vagy :-) Ugyanis ez is rasszizmus.

2011. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Egy kis faluban élek. Elég egy embernek elmondani, hogy zsidó vagyok máris mindenki tudja. Nem hinném, hogy látszik rajtam.
2011. dec. 7. 21:27
 10/30 anonim ***** válasza:
50%

ma 21:24

de ettől függetlenül nem akarom elhinni hogy nincs senki aki mint ember értékeljen téged..Az kizárt hogy mindenki rasszista vagy zsidóellenes..

2011. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!